1:1
1:1
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Primátor Náchod 2:5
28. Filip Černý, 43. Štěpán Novák - 3. Jakub Vysoký, 8. David Špaček, 19. Jakub Kubásek, 28. Antonín Donaj, 60. David Špaček; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jaroslav Váňa; vyloučení: 4 + Štěpán Novák OS:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Rudolecký 4, Adam Bednář 7 - Adam Richter 15; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér):
Zápas,který jsme od začátku prospali. Na průběhu utkání se hodně projevila naše tréninková morálka, který v tomhle týdnu byla žalostná a z hor se zápasy nevyhrávají. Jako vrchol našeho výkonu bych označil úplně zbytečné vyloučení našich dvou klíčových a zkušených hráčů. K blížícímu play-off to pro nás není dobrá zpráva, ale musíme se s tím poprat a být příště lepší. Děkuji soupeři za utkání a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Čečetka Jan (Vedoucí):
Z naší strany kontrolovaný zápas, kdy nám k lepšímu skóre chyběla větší kvalita v rozhodování ve finální fázi. Díky všem aktérům za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
59:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:5).
57:06
Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
57:06
Tresty na konci utkání domácích zpečetily výhru hostů.
52:47
Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
52:47
Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
52:47
Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest.
52:47
Novák si po vyloučení přišel promluvit s rozhodčím a dostal další trest.
51:47
Bednář si připsal skvělý zákrok.
50:20
Skvělá kombinace Náchodu končí střelou mimo.
48:53
Po střele Jaroše zvoní tyč!
47:00
Wizards tlačí, ale nedaří se jim zakončit přesně.
44:00
Domácí lavička není spokojena s výrokem rozhodčích.
42:30
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (2:4).
42:30
Domácí nevyužili přesilovku, ale dokázali se prosadit hned po ní.
40:27
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:01
Počtova střela ze středu nenašla svůj cíl.
27:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #17 Jiří Jebavý (1:4).
27:45
Donaj udělal skvělou otočku kolem soupeře, poté chladnokrevně zakončil k tyči.
27:35
Hadač se v úniku neprosadil.
27:05
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #87 Prokop Kočař (1:3).
27:05
Černý po skvělé přihrávce Kočaře nezaváhal a stahuje náskok hostů.
25:00
Domácí po ospalé první třetině hrají na 2 lajny.
23:17
Štrobach zůstal po nepříjemném souboji na zemi, s pomocí spoluhráčů vstal a odešel na střídačku.
21:38
I po závěrečném tlaku zůstala přesilovka domácích nevyužita.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Adam Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:38
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:38
Sedliský vybojoval před koncem třetiny přesilovku pro svůj tým.
18:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek bez asistence (0:3).
16:36
Náchod neměl v přesilovce žádnou větší šanci.
14:36
Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
14:36
Náchod si po faulu Jaroše zahraje přesilovku.
11:49
Hadač se skvělou otočkou dostal před bránu, ale jeho zakončení nebylo přesné.
10:45
Rudolecký neměl se střelou hostů problémy.
07:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #50 Lukáš Prause (0:2).
07:35
Špaček z výběhu nekopromisně zakončil k tyči.
05:00
Novákova střela nad.
02:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (0:1).
02:21
Po povedené standardce se Náchod dostává do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: David Špaček, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký, Lukáš Prause, Lukáš Rázl
00:00
Line-up domácích Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Tomáš Rudolecký; hráči v poli: Matiáš Jaroš, Matěj Štrobach, Filip Černý, Ruben Melchior Stibor, Matěj Bednář