1:0
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  5:2
9. Adam Jakubský, 14. David Špaček, 19. Lukáš Prause, 36. Jakub Langpaul, 52. Adam Kosař - 10. Filip Rathouský, 60. Ondřej Binar; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Adam Richter 25 - Michal Malý 30; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Kromě vstupu do zápasu z naší strany koncentrovaný týmový výkon a zasloužené vítězství. Opět velká škoda nevyužitých šancí a zastřelených míčků. Velká pochvala pro kluky za přístup a nasazení v posledních zápasech, kdy i přes poztrácené body na začátku základní části neskutečnou jízdou zcela zaslouženě vybojovali play-off.  Díky soupeři a divákům za zápas.
Komentář hostů Heger David (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání. Pro náš mladý tým opět spousta zkušeností. Takticky nebylo dnes co vytknout nasazením také ne. Pouze několik chyb a neklid v zakončení nás připravil o lepší výsledek potažbo o bodový zisk. Gratulace Náchodu k postupu do Play Off. A samozřejmě zdravíme do Pardubic. Jak se říká karma je zdarma. Děkuji týmu za sezónu v té příští budeme silnější.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:58
Hradec ještě upravuje skóre
59:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #31 Michal Malý (5:2).
59:30
Náchod postupuje do play-off!
57:50
Hosté jsou pořád v šesti, ale nedaří se jim dostat přes skvěle fungující náchodskou obranu
56:45
Pekárek zaznamenal další neskutečný blok!
51:47
Kosař se poprvé objevil na hřišti a hned dokázal neskutečnou bombou pod víko skórovat!
51:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #36 Filip Knettig (5:1).
50:02
Náchod dokázal ubránit přesilovku soupeře a oba týmy už opět hrají v pěti
48:03
Hosté budou hrát přesilovku a navíc budou hrát bez brankáře, tudíž uvidíme situaci 6 na 4
48:02
Vyloučen hráč #86 Jakub Hejhal družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
46:00
Hosté vstoupili do třetiny poměrně aktivně, ale mají problém s vytvářením šancí
43:30
Špaček našel krásnou křižnou nahrávkou Langpaula, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče
39:34
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry.
35:49
Náchod využívá přesilovku a dostává se do tříbrankového vedení!
35:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #50 Lukáš Prause (4:1).
35:00
Náchod nevyužil velkou šanci
34:07
Náchod bude hrát 2 minuty v početní výhodě
34:06
Vyloučen hráč #74 Martin Cupal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
33:30
Náchodští neproměnili tutovou šanci!
31:35
Pekárek si teď zahrál na brankáře a skvělým zákrokem zabránil jistému gólu!
18:31
Parádní kombinace na útočné polovině a Prause nekompromisně poslal Náchod do dvoubrankového vedení!
18:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #13 David Špaček (3:1).
17:15
Náchod zatím určuje tempo utkání, hosté spíše těží z chyb v rozehrávce
15:20
Richter skvěle vychytal přečíslení soupeře po chybě v náchodské rozehrávce
13:24
Špaček neskutečnou pumelicí vymetl šibenici a poslal svůj tým opět do vedení!
13:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:1).
11:30
Hosté zatím nestíhají skvěle nacvičenou rozehrávku Náchoda
09:07
Hosté rychle odpovídají a srovnávají stav utkání
09:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #99 Ondřej Binar (1:1).
08:48
Náchod se dostává do vedení po povedené rozehrávce volného úderu!
08:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #36 Filip Knettig (1:0).
08:30
Náchod kombinuje na vlastní polovině
07:07
Náchodští zvládnuli ubránit početní výhodu hostů a už hrají v plném počtu
06:30
Jakubský měl velkou šanci ve vlastním oslabení, ale podle rozhodčích nebyl míček za brankovou čarou
05:07
Uvidíme první vyloučení v dnešním zápasu
05:06
Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:10
Také Náchod zaznamenal první střelecký pokus na branku
01:15
Hosté poprvé prověřili domácího brankáře
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Adamová a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Elliot Festa, Martin Cupal, Vítek Ryba, Filip Rathouský, Ondřej Binar
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: David Špaček, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký, Lukáš Prause, Lukáš Rázl
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 25. kola 1. ligy juniorů. V náchodské Plechárně se ve velmi důležitém zápase utká domácí Florbal Náchod a hostující FbC Hradec Králové. Domácí musí vyhrát za 3 body, aby si zahráli play-off, ale v cestě jim bude stát regionální rival z Hradce Králové, který Náchodu v posledním vzájemném zápase takzvaně natočil desítku, takže je čeká velmi těžký úkol! Očekávejte rozhodně vyrovnané a vyhrocené utkání!