3:1
1:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC Kutná Hora  5:3
13. Dalibor Vlášek, 21. Ondřej Macháček, 25. Václav Grulich, 38. Ondřej Macháček, 59. Ondřej Macháček - 2. Petr Listík, 11. Lukáš Martin, 29. Jiří Petrásek; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 20 - Bohuslav Bochníček 16; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:0;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Prvních deset minut utkání byla z naší strany tragédie. Poté jsme začali na hřišti dělat věci, které trénujeme, zjednodušili přechod středního pásma, více se tlačili do zakončení a to byla spolu se zlepšenou obranou cesta k dnešnímu vítězství. Díky náchodským hráčům za odmakaný zápas a soupeři přejeme hodně štěstí v boji o Národní ligu.
Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra):
Obrovská neefektivita. Soupeř hrál výborně přesně to, co potřeboval. My jsme nedokázali prolomit jeho blok a když už jsme se dostali do šance, neprokázali jsme dostatečnou kvalitu. Díky za zápas.
58:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (5:3).
39:36
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování.
37:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #23 Jáchym Cejnar (4:3).
36:02
Kutná hora tlačí, ale zatím bez úspěchu
35:00
Šance 2 na 1 Kutné hora skončila bez úspěchu
30:41
Na tento zápas se přišel podívat i Hráč první lajny v Náchodském "áčku" Daniel Kříž
28:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #4 Josef Chalupa (3:3).
28:47
Petrásek dorazil střelu Chalupy a vyrovnává stav zápasu
24:27
Náchod se ujímá vedení po dělovce Vaška Grulicha
24:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:2).
23:08
Náchod má šanci jít do vedení v podání přesilovky
23:07
Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
22:14
Přenádherná kombinace Náchoda gólem nakonec neskončila potom co Jirásek nedokázal spracovat míček
18:10
Stuchlík si připsal nádherný zákrok rukou a drží hru jenom v 1-brankovém rozdílu
16:34
Hra působí vyrovnaně což nemusí platit na dlouho jelikož vždycky když toto píšu někdo dá gól
12:30
Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
12:02
Krásná kombinace Náchoda Macháček-Cejnar-Vlášek končí pěkným gólem do prázdné brány
12:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #23 Jáchym Cejnar (1:2).
10:49
Lukáš Martin trefil svoji střelu přímo do teploměru a zvyšuje stav utkání
10:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #33 Ondřej Spurný (0:2).