1:2
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - SOKOLI Pardubice 4:3
2. Nikolas Osifčin, 10. Lukáš Rázl, 39. Adam Jakubský, 57. Jakub Langpaul - 28. Lukáš Drahný, 33. Petr Křinka, 41. Ondřej Machatý; rozhodčí: Daniel Suchý - Martin Korunka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: David Fröde 17 - Jan Matějka 13; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
Pro nás těžký zápas, který si kluci zaslouženě vydřeli poctivou hrou od podlahy. Soupeř sice byl více na míčku, ale na jeho střely jsme byli připravení, a tak jeho góly padly po našich hrubých chybách. My jsme měli šancí daleko více, ale opět jako včera jsme nebyli tak kvalitní ve finální fázi. Děkuji všem aktérům za zápas.
57:01
Pardubice chteli hrát v šesti ale už na rozehru byli v šesti takže dostali další 2 minuty a Náchod tím má ještě větší šanci na výhru
57:00
Vyloučen hráč #67 Jan Pek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
56:19
Náchod využil výborně přesilovky a dostal opět do vedení, ted´ stačí jenom urdžet
56:18
Timeout SOKOLI Pardubice
56:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (4:3).
55:05
Náchod měl obrovskou šanci na góla ta se ale nevidařila, ted´má 2 minuty presilovku a bude se snažit dát góla, protože vědí o co všechno se dnes hraje
55:04
Vyloučen hráč #89 Patrik Záruba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky.
43:00
Ondřej Machatý zkusil opět situaci ze které před dvoumi minutami dal gól, tentokrát ale nevystřelil
40:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #89 Patrik Záruba (3:3).
40:57
Ondřej Machatý dostal nahrávku na ose hřistě otočil se o 180 stupnů a vstřelil gól, tím pádem je zápas zase vyrovnaný
40:01
V druhé třetině se Pardubicím podařilo vyrovnat ale těsně před koncem dal Náchod gól a je tak opět ve vedení
38:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (3:2).
38:27
Náchod v plném počtu, Pardubice neproměnili
36:28
Pardubice mají šanci dát góla v přesilovce a dostat se tak do jedno bodového vedení, uvidíme zda ale dokáží překonat Náchodskou obranu a golmana
36:27
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
32:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #7 Michal Puchner (2:2).
32:31
Petr Křinka vyhulil z poloviny hřistě a trefil, Pardubice vyrovnaly
31:09
Velmi nebezpečný útok Náchoda před Pardubickou brankou končí chycenou nahrávkou Pardubickým hráčem
29:00
Pardubický golman si připisuje kvalitní zákrok a drží tím svůj tým pouze v jedno bodovém rozdílu
27:20
Náchod ztratil balónek před brankou a Pardubický hráč toho využil a překonal Náhodského golmana Davida Frödeho
27:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný bez asistence (2:1).
27:00
Náchod má doopravdy výbornou obranu, konto mají stále čisté a Pardubice mají co dělat aby vůbec přestřelily obrance
24:25
Pardubice jsou opět na balónku, i přes to že, ze začátku druhé třetiny byl Náchod více na balónku
22:15
Rozhodčí Daniel Suchý přerušuje hru kvůli fanouškům, kteří na něho hulákají
22:00
Náchod zatím hraje více na balónku
20:02
Náchodu se v první třetině výborně vedlo v obraně, uvidíme zda budou i  takhle dobří v druhé třetině a zda si udržejí čisté konto
18:08
Výborný důraz Náchoda před jejich brankou je další věc pro Pardubice ješte neprostřelila Náchodskou sít´
17:15
Náchod měl hned dva údery na soupeřově polovině ale ani jeden z ních nevyšel
16:09
Pardubická nahrávka letí pouze přes mantinel, tím pádem má Náchod balónek na polovině
12:40
Velmi rychlí a nebezpečný útok Davida Špačka končí pouze míčkem odrazeným od tyčky
09:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #13 David Špaček (2:0).