1:1
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBŠ Všestary B 5:2
8. Jonáš Mědílek, 11. Jonáš Mědílek, 21. Ondřej Malík, 35. Jonáš Mědílek, 41. Ondřej Bachtík - 19. Jan Freiberg, 32. Marek Stuchlík; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Květoslav Hájek 19 - Vojtěch Kuča 31; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 22:8
45:00
40:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #73 Ondřej Malík (5:2).
34:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #42 Zdeněk Dítě (4:2).
34:14
Vyloučen hráč #71 Jan Jonáš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
31:19
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #2 Jan Volenec (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
29:56
Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za bránění ve hře.
23:26
Vyloučen hráč #73 Ondřej Malík družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:48
Vyloučen hráč #47 František Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
20:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #73 Ondřej Malík, asistoval #10 Ondřej Bachtík (3:1).
18:25
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #33 Michael Voltr (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:5
15:00
10:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #69 Filip Adler (2:0).
07:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #73 Ondřej Malík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Adamová a Kateřina Jeřábková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Volenec, Jan Freiberg, Jan Jonáš, Jan Diviš, Michael Voltr