2:1
0:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Primátor Náchod B 3:2
20. Jan Beneš, 29. Miroslav Kábrt, 40. Marek Weinelt - 26. Matěj Mikšovský, 42. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Vladimír Lešák - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Seidl 22 - Jan Pop 23; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér):
Z utkání, ve kterém šlo o starou belu, jsme chtěli vyjít bez zranění. To se naštěstí povedlo. K ostatním věcem se radši vyjadřovat nebudu. Děkujeme soupeři za utkání a my vyhlížíme play up v Třinci. Držte palce příští týden, čau ahoj.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Soupeř byl dnes kvalitnější na míčku, vytvořil si více šancí a po zásluze vyhrál. Jsem rád za zlepšený výkon ve třetí třetině, kdy jsme dokázali zápas zdramatizovat. Díky náchodským hráčům za sezónu, myslím si, že jsme se v premiérovém ročníku v Divizi neztratili. Věřím, že soutěž navíc pomohla hráčům s ambicemi do náchodského Áčka v dalším rozvoji a že zkušenosti patřičně zužitkují. Díky Rtyni za zápas a přeji ji hodně štěstí v play-up.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:59
Sekundu před koncem Hebelka dostává 2 minuty, ale i přes to Rtyně vyhrává derby. Děkujeme všech čtenářům, uvidíme se při Play-up.
58:00
Náchod zkouší hru v 6.
57:42
Timeout Florbal Primátor Náchod B
55:31
Labík nachází opět krásně Vejrka a ten to vrací na Labíka a ten trefuje bránícího Grulicha.
53:42
Mikšovský střílí z půlky a trefuje pouze helmu golmana.
51:51
Náchod ztrácí balónek po chybě v obraně a Rtyně se snaží dát gól
51:10
Vyloučen hráč #31 Aleš Bednář družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
51:10
Po sekanici před bránou si Náchod zkusí už druhou přesilovku.
47:15
Balcar trefuje střelou z otočky tyčku.
46:19
Kábrt prověřuje Náchodského golmana střelou na úroveň kolena.
45:28
Náchod kombinuje na polovině domácích.
42:28
Náchod ma rozehru na útočné polovíně a po rozehře jen tak tak netrefuje bránu.
41:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #81 Nikolas Osifčin, asistoval #60 Jakub Kubásek (3:2).
41:42
Kombinace Osifčina a Kubáska končí za zády Seidla.
39:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (3:1).
39:59
Vteřinu po přesilovce a vteřinu před koncem Weinelt trefuje z půlky šibenici a navyšuje vedení Rtyně.
37:58
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
37:58
Rtyně si také vyzkouší přesilovku.
36:28
Seidl chytá helmou šibenici.
35:27
Rtyně se drží na své polovině a snaží se najit každou golóvou situaci.
31:35
Labík nachází nabíhajícího Vejrka, ten ale nespracoval balónek.
28:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (2:1).
28:17
Po kombinaci Weinelta a Kábrta akce končí v bráně a stav utkání je 2:1.
25:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #17 Jiří Vlček (1:1).
25:30
Náchod využívá přesilovku po krosové nahrávce Vlčka na Mikšovského.
24:31
24:31
Náchod si zkusí první přesilovku dne.
23:06
Seidl dnes předvádí neskutečné výkony.
21:31
Mikšovský běží na bránu, ale trefuje pouze golmana a dorážkou pouze tyčku.
19:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Jan Beneš, asistoval #14 Adam Vejrek (1:0).
19:54
Beneš střílí od mantinelu a vymetá neskutečnou pavučinu.
18:32
Osifčin střílí od mantinelu, ale střela končí za mantinelem.
16:00
Už 4x krásný zákrok Náchodského golmana.
15:13
3. lajna domácích krásně kombinuje za bránou a maji z toho pouze rozehru na útočné půlce.
13:11
Zápas je vyhrocený od samotného začátku.
11:10
Labík trefuje břevno.
10:32
Weinelt střílí z půlky, ale netrefuje bránu.
08:50
Kábrt na Cejnara, ten ale ten netrefuje balónek.
04:55
Mikšovský zkouší střelu backhandem, střela končí v rukou golmana.
03:24
Střelu Vlčka blokuje Gaisler.
02:04
Rtyně kombinuje na své polovině a hned poté posouvá bálónek do rohu hostů.
01:19
První střela domácích na bránu hostů.
00:01
Ůvodní bule pro Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: Jiří Vlček, Adam Kosař, Nikolas Osifčin, Jiří Jebavý, Jáchym Cejnar
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Seidl; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Adam Petera, Filip Geisler, Marek Weinelt, David Cejnar