2:1
2:1
- : -

Asper Šumperk - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 6:4
11. Matěj Mondek, 13. Daniel Venouš, 27. Matěj Mondek, 31. Matěj Ivo Pírek, 55. Jakub Hruban, 60. Jiří Trávníček - 11. Dominik Eichner, 20. Petr Burýšek, 23. Marek Lípový, 48. Petr Burýšek; rozhodčí: Kamil Sojka - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 209; zásahy brankářů: Antonín Byvan 17 - Jiří Škrobák 8, Lukáš Slovák 9; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Zapletal Matyáš (Asistent trenéra):
Ukázkové první utkání playoff se vší parádou. Herně se jednalo o vyrovnané utkání, komplikace v zápase, které jsme nakonec zvládli jsme si způsobili především sami chvilkovými výpadky a občasnou nedisciplínou. Děkujeme soupeři, rozhodčím a zejména úžasným divákům. Zítra zas.
Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí):
Od nás vlažný vstup do playoff. Takhle se prezentovat nechceme. Ačkoliv výsledkově to nevypadá, jako naprostý propadák, tak zápas nás stála hromada chyb na středu hřiště a laxní přístup. Zítra je nový den, nové utkání a na hřiště přiletí noví Sršni a budou bodat. Gratulujeme soupeři k prvnímu bodu v sérii, děkujeme rozhodčím a divákům za skvělou kulisu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
60:00
Domácí si již závěr pohlídali a vítězí tak v prvním klání této čtvrtfinálové série
59:14
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #65 Antonín Harapát (6:4).
58:17
Na palubovce sledujeme již šest sršňů
58:04
Venouš nejprve prohrál souboj, ale pak reinkarnoval a dostal se do šance, Slovák si ale proti tomuto rychlíkovi věděl rady
57:06
Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
55:48
Paloušek se dostal k nebezpečné dorážce, núspěšně se však snažil překonat brankovou čáru Slovákovy branky
54:25
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #7 Jan Mannl (5:4).
54:25
Mannl se vykroužil ze soupeřova rohu a našel pasem nehlídaného Hrubana na ose hřiště, ten už pak jen zametl do okryté kasy Slováka
53:29
Standartka hostí z bezprostřední blízkosti branky nebyla vyřešena příliš šťastně, jelikož Lípový to napral přímo do bloku
52:52
Byvan vytáhl proti pohotové střele Lípového povedený zákrok
52:31
Šumperk zatím dobře brání toto oslabení
51:17
Vyloučen hráč #8 Petr Paloušek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:01
Krásnou kombinaci předvedla druhá domácí formace, na jejímž konci byl kanonýr Trávníček, který si však vybral jednu ze sta situací, níž neskóruje
48:41
Eichner dalekonosnou vzdušnou přihrávkou vybídl Kittela k teči, na něj si však Byvan počíhal
47:18
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #78 Marek Lípový (4:4).
47:18
Lípový našel krosem Burýška na protějším mantinelu, jenž se tváří v tvář poloodkryté brance nemýlil
46:43
Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky.
46:32
Pírkovi nechutně sjel míček z čepele
45:46
Rychlý výpad Poláška po Mrázkově nepřesnosti brzdí stejná kličová proměnná jako na domácí střaně
44:55
Mondek se zlobí na rozhodčí kvůli údajnému faulu, vše je ale pasé, rozehrávat budou Rožnovští
43:08
Kamlerova zablokovaná přízemní střela se obrátila v rychlý kontr Zimmera, který byl však dostihnut a zneškoněn Mrázkem
39:52
Šíma se skvěle vrátil a zastoupil útočně zaneprázdněného Harapáta, který se nacházel na ofenzivním tažení vstříc soupeřově brance
39:00
Mrázek zachraňuje situaci za své spoluhráče a uklidňuje hru
37:52
Harapát nevědomky vystrašil Slováka v bráně hostí, když nahazoval míček na svého spoluhráče před bránou
35:59
Lípový od mantinelu netrefuje prostor mezi třemi tyčemi
34:12
Domácí poklidně střídají
30:18
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #8 Petr Paloušek (4:3).
30:18
Střídání brankáře. Nový brankář #55 Lukáš Slovák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R
29:51
Burýšek si se svým blokem počíhal na Šímu, jenž se snažil přenést vzdušnou přihrávkou balonek na volného Trávníčka
29:25
Mrázek z dobré pozice netrefuje zařízení
28:04
Z chumlu před brankou byvana vychází lépe domácí a hra se přesouvá na jejich útočnou třetinu
26:09
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #93 Michael Maus (3:3).
26:09
Už už to vypadalo, že se domácí cupitálek nedostane přes dvojici soků, ale najednou se zjevil i s míčkem za nimi a to v dobré palebné pozici, ze které se poté nemýlil
25:01
Hruban byť urputně a svědomitě, ale čistě vyhrál důležitý souboj u mantinelu
23:19
Šíma vybojoval míček za soupeřovu brankou
22:14
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový, asistoval #1 Jiří Škrobák (2:3).
22:14
Lípový našel místo v brance domácích a posílá Rožnov do vedení
21:33
Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za opakované přestupky.
21:16
Pírek pálí nad
21:01
Trávníček si s Šímou a Matějem ťuklali míček za brankou soupeře, ale nic výraznějšího si nevytvořili
19:11
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #8 Adam Tesárek (2:2).
16:11
Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
15:52
Šíma hledal na středu Trávníčka, ten byl ale zablokován svým sokem
14:31
Šumperská první pětka v poklidné rozehrávce
12:31
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #7 Jan Mannl (2:1).
12:31
Mannl našel rychlou průnikovkou domácího rychlíka Venouše, který si v rychlém sledu střihl sprintík z vlastní poloviny a záhy už si pokládal Škrobáka kličkou do bekhendu
10:38
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #78 Marek Lípový (1:1).
10:38
Rychlá šalamounská odpověď v podobě Eichnerovy uklízečky pod víko Byvanovy branky
10:30
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek bez asistence (1:0).
10:30
Mondek si to cupital podél mantinelu a vytříbenou střelou k tyči otevírá skóre tohoto utkání
09:12
Asper jak na ruském kole protočil kulatý nesmysl po obvodu soupeřovy obranné poloviny
07:56
Vlček vypomohl zásahem své hole Byvanovi k uklizení soupeřova pokusu mimo nebezpečný prostor
06:46
Standartka na domácí straně z úctyhodného úhlu vůči bráně nebyla provedena příliš efektivně
05:52
Matějův sražený pokus mířil mimo
04:39
Lipový zablokoval střelu domácího kapitána Mrázka
03:51
Vlček se pokoušel o jednoduchý vzdušný přechod do útočného pásma, nakonec vše spasil hostující bek
02:32
Hostující Eichner se sice dostal je střele, ale domácí kasař Byvan zasahovat nemusel
00:54
Mrázek nestihl navázat pohyb soupeře, a tak za cenu faulu přerušuje jeho postup kupředu
00:01
Úvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Marek Lípový, Jiří Šimek, Dominik Eichner, Daniel Prašivka, Petr Kittel
00:00
Line-up domácích Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jakub Hruban, Jindřich Kamler, Daniel Venouš, Jan Mannl, Ondřej Mrázek
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u sledování online přenosu úvodního utkání play-off národní ligy - skupina východ. Uvidíme souboj čtvrtého celku s pátým po základní části. Rovina výchozí pozice tedy mírně nakloněná na domácí stranu, nicméně nebudeme předbíhat. Za chvilku začínáme!