2:1
3:3
- : -

IBK Hradec Králové - TJ Centropen Dačice 9:5
3. Iva Čečotková, 4. Šarlota Stehlíková, 8. Tereza Hvězdová, 14. Adéla Kozlová, 30. Tereza Hvězdová, 37. Tereza Hvězdová, 42. Natálie Žídková, 47. Anna Miholová, 60. Monika Rosolová - 20. Kristýna Minářová, 23. Aneta Lisová, 47. Lucie Bártů, 51. Aneta Lisová, 58. Denisa Kolářová; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 3 + Aneta Zeiplová 4:3; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 12 - Taťána Marková 13; po třetinách: 4:1, 2:1, 3:3;
Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér):
Více to zhodnotím po sérii. Nicmenéně pochvala pro holky, že to zvládly v hlavách a reagovali jsme dobře na změny stavu utkání. Asi bych si představoval klidnější a zkušenější zakončení zápasu, ale dobře to dopadlo. Soupeři přeji štastnou cestu domů a zítra se těšíme.
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér):
Souhlasím s domácím trenérem, že podrobnější hodnocení bude na místě až po konci série. My se musíme z dnešní porážky oklepat a udělat vše pro to, aby série končila až ve středu. Zápas měl jinak vysoké tempo, které opadlo až ve třetí třetině, a obrovské množství osobních soubojů. Ale o tom je play off, se kterým sbíráme první zkušenosti. Děkujeme za dnešní zápas a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:55
Fanoušci si žádají 10. gol Hradce.
59:04
Vlastní branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #17 Monika Rosolová (9:5).
58:50
Dačice vymetením pravé šibenice snižují v oslabení, ale tohle by si Hradec už měl pohlídat.
57:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #6 Denisa Kolářová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (8:5).
56:18
Vyloučen hráč #10 Zuzana Vávrová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
56:03
Tomášková skvělým pasem našla Kautskou, ta krásnou nahrávkou z první nabila Kozlové, která ale trefuje jen další srdnatý blok Dačic.
53:30
Kovářová nahrála Tlapákové, která vyslala nepříjemnou dalekosáhlou střelu, ale dačická golmanka zasahuje.
51:22
Křemelová hezky nahrála na střed na volnou Lisovou, která horko těžko zakončila, ale i tak míček přeskočil nohu Kašparové a Dačice snižují.
50:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #11 Gabriela Křemelová (8:4).
48:33
Tempo zápasu stoupá a Dačice stále cítí šanci odvézt si z Hradce první ze dvou dílků do skládačky.
46:21
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #28 Simona Némethová (8:3).
46:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #3 Aneta Lisová (7:3).
45:55
Chvíli hrajeme 4 na 4 po nedomluvě IBK a následném špatném střídání.
45:42
Vyloučen hráč #58 Karolína Kovářová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
44:47
Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
44:23
Žídková se prodrala až před svatyni hostů a pohodlně zakončuje do odkryté branky.
41:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #35 Anna Miholová (7:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:30
Hvězdová si dnešní zápas vyloženě užívá. Jak by řekla mládež, dnes je v prajmu (:
38:01
Kozlová se zvedá otřesena po nepříjemném střetu s hráčkou v růžovém.
36:42
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #28 Simona Némethová (6:2).
35:19
Tomášková se snažila využít své oblíbené přísloví: ,,Co leží neběží", což se ji nepovedlo, ale jinak dnes předvádí bojovný výkon, na který jsme od ní samozřejmě zvyklí.
32:30
Čočková si skvěle vymíchala tři dačické hráčky, avšak její střela byla srdnatě zblokována hráčkou v růžovém.
30:15
Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
29:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová, asistoval #35 Anna Miholová (5:2).
27:30
Hra 4 na 4 ani žádná z přesilovek nenaskytla větší šance pro žádný z týmů.
25:09
Vyloučen hráč #9 Andrea Distelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky.
24:38
Vyloučen hráč #28 Simona Némethová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
24:12
Křemelová dlouho držela míček na mantinelu, až se naskytla možnost dát nahrávku Lisové, která se ze vzduchu téměř z malého brankoviště nemýlila.
22:47
21:50
Je třeba zmínit, že Dačice dnes hrajou pouze na dvě lajny, zatímco hradecké IBK točí tři velice vyrovnané formace.
20:01
Po výměně stran jsme zpět, buly pro hosty.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
19:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #8 Šárka Divišová (4:1).
19:12
Tomášková se chytře nechala zfaulovat v rohu a ušetřila tak cenné vteřinky.
17:30
Ovšem teď mají Dačice šanci se prosadit při čtyřminutové přesilovce po nechtěném zákroku Zeiplové. To by si ale musely přesně nahrát a hlavně držet balonek.
15:50
Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2+2 minuty za sekání.
15:45
Dačice se zatím střelecky trápí, na bránu totiž doletěla pouze jejich jedna střela.
14:11
Drahokoupilová si sebevědomě obhazuje hráčku z Dačic a posouvá tak svou lajnou na útočnou polovinu.
13:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová bez asistence (4:0).
12:56
Hosté urputně blokují pokusy IBK z půlky.
12:40
Dačice se ze všech sil snaží probojovat až ke svatyni Kašparové, ale HK hraje velice dobře do ofenzivy i defenzivy.
10:30
Hráčka Dačic se ohnala hokejkou a nechtěně trefuje Némethovou do oka, ta je ale odolná, a tak se zvedá a odchází bez problému na střídačku.
08:01
Hvězdová s přehledem zakončuje po bekhendové kličce a lvice tak navyšují náskok. Hosté na to reagují oddechovým časem.
07:30
Timeout TJ Centropen Dačice
07:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #29 Tereza Hvězdová bez asistence (3:0).
07:07
Hradec teď drží Dačice skřípnuté na útočné polovině a kombinuje.
03:30
Po krásné kombinaci, která začala fotbalovou akcí Žídkové ta pak prodloužila na Némethovou, která dále na Miholovou, z první skoruje Stehlíková.
03:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #23 Šarlota Stehlíková, asistoval #35 Anna Miholová (2:0).
02:06
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #52 Iva Čečotková bez asistence (1:0).
01:55
Hvězdová se pokoušela zasunout míček zpoza tyčky, ale golmanka Dačic likviduje.
01:14
Vítáme Vás na 1. kole play-off, tmosféra v hale je od začátku bouřlivá, čeká nás vyrovnané utkání do posledních minut.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Taťána Marková; hráči v poli: Vendula Vrbová, Šárka Divišová, Adéla Lélyová, Lucie Bártů, Andrea Distelová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Lucie Tomášková, Adéla Kozlová, Tereza Kautská, Eliška Benešová, Iva Čečotková