0:2
3:0
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Asper Šumperk 9:3
4. Petr Burýšek, 5. Petr Kittel, 8. Petr Burýšek, 13. Petr Kittel, 14. Jakub Štůsek, 20. Petr Kittel, 49. Dominik Eichner, 54. Ondřej Smékal, 59. Petr Kittel - 13. Jiří Trávníček, 27. Ondřej Mrázek, 39. Michal Šíma; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 24 - Antonín Byvan 1, Martin Malínek 16; po třetinách: 6:1, 0:2, 3:0;
60:00
Vážení diváci, dnes to bylo úchvatné představení Sršňů v pekelné atmosféře vytvořené jak domácími fandy, tak hostujícími podporovateli ze Šumperka. Vidět takto zaplněnou tribuny a slyšet takové množství hlasivek, to je prostě nádhera. Před takovou kulisou snad ani nelze prohrát a hráči Rožnova dnes od první sekundy si šli za vítězstvím a rozdávali radost z utkání až do poslední šedesáté minuty. Všichni se už teď těšíme na nedělní pátou hodinu odpolední, kdy se znovu zde na hale uvidíme a kde, jak všichni věříme, oslavíme se Sršni postup do semifinále.
60:00
Střely ve 3. části: 8:14
60:00
59:23
Slovákuv výhoz trefuje pouze zadek Najvara, škoda mohla to být gólovka
58:23
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #86 Daniel Prašivka (9:3).
53:33
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #11 Patrik Hegar (8:3).
53:33
Hegar na potřetí protlačil nahrávku na Smékala, který nekompromisně vymetl pavučiny v bráně hostů
52:15
Hra se začíná přiostřovat
51:35
Rychlá akce hostů, konči opět na tyči
51:30
Ostrý zákrok na Plandora, kteirý rozhodči vyhodnotil jako čistý, domácí však hlasitě nesouhlasí
48:51
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #77 Petr Burýšek (7:3).
47:53
Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
38:23
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #7 Jan Mannl (6:3).
32:18
Hosté opět trefují pouze konstrukci brány.
30:02
Trávničkova střela jen tak tak míji bránu
28:26
Najvar dostal přihrávku zpoza brány, ale trefuje pouze brankáře
26:28
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #11 Jakub Hruban (6:2).
26:28
Mrázkova střela si našla cestu až do brány domácích a hosté snižují brankový rozdíl
19:55
Domácí obránce nebezpečně tečuje krosovou náhravku, ale Slovák rychlým reflexem chytá
19:48
Venouš to zkouší z dálky, jeho střela letí ale nad.
19:17
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel z trestného střílení (6:1).
19:17
Kapitán domácích Kittel dokazuje že je dobry na co šáhne a proměnuje trestné střílení
18:20
Trávníček ze středu nebezpečný, trefuje ale jen konstrukci domácí brány
15:29
Plandor krásně zpracovává vysoký míček, ovšem běží až za bránu odkud není nebezpečný
13:32
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #2 David Žniva (5:1).
12:14
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #4 Michal Šíma (3:1).
12:14
Také Šumperk využíva svou první přesilovku
11:37
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
11:37
A máme tu také první vyluoučení na straně Rožnova.