0:1
0:3
- : -

Asper Šumperk - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 3:7
6. Daniel Venouš, 9. Jan Mannl, 9. Petr Matěj - 1. Adam Tesárek, 11. Richard Plandor, 18. Daniel Prašivka, 39. Ondřej Smékal, 43. Petr Burýšek, 55. Dominik Eichner, 60. Dominik Eichner; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Antonín Byvan 14 - Lukáš Slovák 16; po třetinách: 3:3, 0:1, 0:3;
Komentář domácích Zapletal Matyáš (Asistent trenéra):
Dnes jsme byli bohužel mimo první třetinu absolutně bezzubí a v hlavách jsme byli jinde. Uvidíme s jakým nasazením přijedeme do Rožnova. Děkujeme soupeři, rozhodčím a skvělým divákům.
Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí):
Dnes oproti včerejšku od nás podstatně lepší utkání. Jediná první třetina se nepovedla tak jak jsme si představovali a dostali jsme góly díky našemu nedůrazu. V dalších částech hry jsme troufám si říct lépe zvádli zápas v hlavách. Jedno z klíčových věcí také bylo to, že se nám povedla oslabení. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům a budeme se těšit v Rožnově.
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:28
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner bez asistence (3:7).
55:00
Asper v šesti
54:56
Timeout Asper Šumperk
54:56
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #34 Petr Kittel (3:6).
46:08
Travníček si zlomil svojí zlatou hokejku
44:04
Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:41
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #3 Ondřej Smékal (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:8
40:00
38:48
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #77 Petr Burýšek (3:4).
23:15
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:26
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #57 Marek Polášek (3:3).
17:26
Maus si nepohlídal Prašivku clonícího před bránou, hostující forvard si následně poradil se vzdušným balonkem a zády k bráně ho uklidil za Byvanova záda
15:00
Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
15:00
Uvidíme první přesilovou hru toho utkání, a to na straně hostí
14:26
Plaoušek prozkoušel Slovákovu pozornost bekhendovou střelou po zemi, hostující golman našel odpověď v podobě své nohy
13:01
Šimkova zatažená střela vykryta Byvanem
10:52
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #42 Denis Zimmer (3:2).
10:52
Plandor našel mezírku v prostoru krytém Byvanem a dává tak kontaktní branku
08:27
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (3:1).
08:27
Matěj si našel volný prostor po nahození Šímy a kličkou do strany si poradil s poslední možnou překážkou, pokud zneuvážíme vlastní nepřesnost
08:06
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #19 Jindřich Kamler (2:1).
08:06
Po táhlé kombinaci domácí druhé lajny se nakonec Kamler odhodal k nahození, které za Slovákova záda tečoval s trochou štěstí Mannl
05:24
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #7 Jan Mannl (1:1).
05:24
Daniel Venouš měl před sebou odkrytou bránu zatímco Slovák měl plné ruce vyrážení Mannlovy střely, která se však odrazila přesně do míst, kde se pohybval první zmíněný player
04:31
Venouš si našel odražený míček a zjevil se v situaci jedna na jedna, ve které si však Slovák poradil
03:52
Rožnovští zatím mají více míček na svých čepelích, navíc se odhodlali ke střele, ale Byvan s jejím zkrocením neměl příliš velké potíže
02:09
Kamler od půlky zablokován Tesárkem
00:32
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #77 Petr Burýšek (0:1).
00:32
Hned z úvodu otevírá gólový účet tohoto klání Adam Tesárek, který si v chumlu před Byvanovou kasou poradil se skákajícím balonkem a, byť vyvolajíce trochu kontroverze, skóruje
00:01
Úvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Denis Zimmer, Petr Burýšek, Adam Tesárek, Martin Najvar, Adam Burýšek
00:00
Line-up domácích Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jakub Hruban, Jindřich Kamler, Jan Mannl, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Dobré odpoledne, vítáme Vás u sledování online přenosu druhého utkání čtvrtfinálové série. V tom prvním využili Šumpreští výhodu domácího prostředí, stejně tak mohou učinit dnes. Nebudou to však mít vůvec jednoduché, proti nim totiž nastoupí rychlí a nekompromisní sršni z Rožnova pod Radhoštěm. Pohodlně se usaďte, začínáme.