0:2
0:0
0:1

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 3:4p
10. Jakub Čáp, 17. Michal Němeček, 19. Michal Němeček - 4. David Špaček, 23. František Donaj, 40. Matěj Mikšovský, 63. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 5:4 + Marek Svoboda OS; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Aleš Zetek 16 - Vlastimil Skalický 36; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:0, 0:1;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér):
Počet střel odpovídá předvedené hře. Celou dobu jsme byli lepším týmem. Soupeřův brankář předvedl vynikající výkon. Náchod jsme přehrávali po celé utkání. Bohužel jsme ho vraceli do hry zbytečnými a nevynucenými vyloučeními. Zápas rozhodla naše koncovka a nešťastná chyba v závěru. Do Náchoda si pojedeme pro dvě výhry.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Dneska stejné utkání jako včera, jen s tím rozdílem, že jsme byli v prodloužení šťastnější my. Stav série je vyrovnaný 1:1, což odpovídá předvedené hře v obou utkáních. Pozdravujeme Filipa do nemecnice a snad bude brzy v pořádku. Díky fanouškům za podporu!!
70:00
Střely v prodloužení: 2:1
62:58
62:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský bez asistence (3:4).
62:58
Matěj Mikšovský získal balónek na útočné polovině a prostřelil Zetka. Náchod vyhrává a stav série je tedy 1:1.
62:08
Tichý zkusil z půlky, brankář Náchoda znovu chytá.
61:00
Orka je na balónku, rozjíždí útočnou akci.
60:00
60:00
Začíná prodloužení. Kdo bude hrdinou a rozhodne tento zápas?
60:00
Střely ve 3. části: 12:5
60:00
60:00
Po 60 minutách je stav nerozhodný, půjdeme do prodloužení.
55:41
Verner nyní propásnul obrovskou příležitost, při střele z první mu míček sjel z čepele.
54:01
Zetek vyráží střelu na přední tyč. Ze střídačky domácích jsou slyšet slova obdivu.
53:44
Jardu Vernera zbořil mantinel.
52:05
Petr Němeček nebyl schopen procpat přihrávku na, před brankou, úplně volného Michala. Velká škoda!
51:12
Klasické klišé - hra se přiostřuje.
49:24
Orka se početní nevýhodě ubránila a Daniel Goll už je zpátky ve hře.
48:35
Bule v rohu domácích.
47:19
Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zdržování hry.
46:18
Jaroslav Verner dnes hraje dozadu velice kvalitní utkání, zároveň je ale také nejvíce slyšet.
45:27
Skalický vyráží tečovanou střelu.
42:24
Mikšovský trefuje boční síť!
40:29
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
40:29
Hra byla přerušena na 15 minut kvůli zranění Filipa Čápa. Za pořadatelský tým doufáme v co nejdřívější uzdravení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:42
39:42
Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
39:42
Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
37:44
Kramel se vrhnul do bloku a zabránil ohrožení své branky.
35:12
Domáci tým zvádl svoji početní nevýhodu a hraje se 5 na 5.
34:47
Svoboda těsně přestřeluje branku Orky.
33:12
Vyloučen hráč #98 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
32:28
Matěj Mikšovský je dnes ve většině těžkých soubojů, nicméně z nich moc pozitivně neodchází.
31:00
Orka zatím skvěle zvládá oslabení, drží se na balonku.
30:12
Zetek drží svůj tým v oslabení.

29:20
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
28:31
Po ostrém souboji u manitelu se těžce zvedá Mikšovský.
27:02
Hraje se dynamický florbal, diváci mají opravdu na co koukat.
26:08
Další skvělý zákrok Skalického.
22:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #37 Václav Grulich (3:2).
22:23
Náchod snižuje z brejku.
21:49
Verner vyzkoušel pozornost brankáře střelou z dálky.
20:40
Prause přestřeluje branku z velkého brankoviště.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:6
20:00
18:32
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (3:1).
18:32
Míša Němeček chytá střeleckou! Pohotovou reakcí ve velkém brankovišti zvyšuje vedení Orky na dva góly.
16:27
16:27
Orka využívá druhou přesilovku a Michal Němeček ji po pěkné kombinaci posílá do vedení. Pojďme Orka!
15:34
Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
15:34
Po potyčce před brankou Orky je vyloučen hostující hráč.
15:19
Poslední tři minuty se hraje nahoru dolu. Je to nádherný florba!

14:33
Zetek chytá střelu z mantinelu s ledovým klidem.
12:44
Seibert ze standartní situace v bezprostřední blízkosti branky trefuje blok.
12:08
Skalický dnes zatím chytá  opravdu dobře, přesilovou hru Náchod ustál jen díky němu.
10:23
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:1).
09:16
Co Špalek netrefil, Čáp proměňuje! A my máme srovnáno.
09:01
Špalek míjí prázdnou branku.
08:24
Střelu Špalka chytá skokem Skalický.
07:26
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
07:26
Orka má svoji první přesilovku.
07:05
Sedlák trefuje blokujícího hráče
05:32
Poskakující balónek před Náchodskou brankou krotí Skalický.
03:50
Tomáš Beran trefuje tyč! Ou, jak málo chybělo.
03:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (0:1).
03:11
Hosté využívájí přesilovku a máme zde první gól utkání.
02:30
Zetek zastavuje střelu z bezprostřední blízkosti.
01:27
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
01:20
Brejk jedna na dvě úspěšně zastavil Ondřej Tichý.
00:01
První vyhrané buly si připisuje domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Filip Čáp, Dalibor Vlášek, Ondřej Macháček, Lukáš Rázl, Daniel Kříž
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Tomáš Beran, Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Michal Němeček
00:00
Dobré odpoledne všem florbalovým nadšencům ze sportovní haly Věry Čáslavské v Černošicích, kde za pár minut začne druhé čtvrtfinálové klání mezi Orkou Čelákovice a Florbal Náchod. První duel ovládla po napínávém závěru Orka, kdy jí vítězství vystřelil v prodloužení Ondřej Špalek.

Dnes očekáváme stejně napínavý duel, takže se rozhodně máme na co těšit!