1:0
1:2
1:0

Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice 5:4p
18. Jonáš Mikšovský, 19. Jan Čečetka, 25. Ondřej Macháček, 50. David Špaček, 64. David Špaček - 4. Michal Němeček, 7. Václav Kramel, 48. Ondřej Špalek, 52. Jan Zoufalý; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 17 - Aleš Zetek 21; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Další vyrovnaný zápas, který jsme zaslouženě vyhráli a sérii vrátili do Prahy. Nebýt brankáře hostí, který předvedl perfektní výkon, tak zápas skončil naši výhrou v základní části. Musíme si pořádně odpočinout a připravit se na rozhodující bitvu. Díky fanouškům za podporu!!!
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Vyšel nám vstup do zápasu, dali jsme dvě branky a neproměmili jsme obří šance. Bohužel, pak jsme polevili v koncentraci a nutno sportovně přiznat, že soupeř měl lepší konec první a druhou třetinu. Třetí část byla v naší režii. Celkově jsme více na balonku, ale rozhoduje se před brankou a dneska jsme dostali dvě branky ze schrumáže, kdy to tam soupeř doslova dorval. Naopak my před jejich brankou jsme jako baletky. Takže se bude rozhodovat ve středu a tam budeme mnohem lepší!.
70:00
Střely v prodloužení: 4:1
63:30
63:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (5:4).
63:30
Špaček si našel odražený míček a pohotově ho uklidil za brankovou čáru. Plechárna je na nohou.
62:04
Mácháček to zkusil ze vzduchu, ale trefil jen masku Zetka.
61:29
Domácí na míčku v poklidu rozehrávají.
60:01
V prodloužení v předchozích zápasech jednou zvítězila Orka a jednou Náchod. Uvidíme, jak to bude dnes.
59:44
Špaček poslal do úniku Mikšovského, který přestřelil.
58:45
Faulovaný Špaček a výhoda volného úderu pro domácí.
55:01
Začíná posední pětiminutovka, kde se oba týmy budou snažit vyhnout prodloužení.
53:55
Strnad přestřelil domácí branku.
52:57
Donaj nahazoval míček na branku hostí, ale nic z toho není.
52:48
Sražená střela Mikšovského končí jen za mantinelem.
51:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #89 Václav Kramel (4:4).
51:26
Bohužel přichází vyrovnání a o vítězi se bude rozhodovat dál.
50:42
Plechárna vstřeleným gólem ožila, domácí fanoušci ženou Náchod k vítězství.
49:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:3).
48:15
Špaček pověsil míček k zadní tyčce Zetkovy branky a posílá domácí zpět do vedení!
48:02
Vyloučen hráč #98 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
48:02
Donaj skvěle vyvezl míček a byl faulován. Dvě trestné minuty i pro hosty.
47:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:3).
47:21
Špalek využívá přesilovku a stav je 3:3
46:00
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
46:00
Orka má možnost vyrovnat z přesilovky.
45:17
Bude se vylučovat. Na trestnou lavici usedne Jakubský.
44:15
Náchod na balónku v útočném pásmu.
43:31
Volný úder Orky na velkém brankovišti domácích, ale gól nepadl.
39:59
Náchod bude ve třetí třetině hájit jednobrankový náskok.
39:59
Mácháček leží na zemi a bolí ho koleno.
37:31
Jakubský si prohodil obránce na pravém mantinelu, natlačil se do středu až před branku hostí, ale gól nevstřelil.
36:40
Seibert posadil Čečetku na zadek, ale na Skalického nevyzrál.
35:39
Prause vypíchl míček obránci a nebezpečně vystřelil, Špaček se už k dorážce nedostal.
34:29
Orka má k dispozici volný úder ze zajímavé pozice.
33:50
Orka zakládá další útok.
32:17
Skalický si po delší době připisuje zákrok.
29:53
Hosté jsou zase v plném počtu.
28:55
Vysoký ze středu jen do brankáře. To byla obrovská šance!
27:53
Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:53
Bude se vylučovat na straně hostí.
26:37
Strnad za sebou nechal míček, toho využil Macháček, který hned hledal volného Grulicha, ten však trefil jen brankáře.
25:27
Náchodští se dostávají do velkých šancí. Často chybí jen kousek k dalšímu gólu.
24:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #58 Marek Svoboda (3:2).
24:01
Mácháček rozvlnil síť dělovkou!
22:54
Na Jakubského čekala už jen odkrytá branka, bohužel Zetek záhadným zbůsobem míček lapil.
21:29
Svoboda se natlačil s míčkem až do malého brankoviště, tam už však čekal připravený Zetek.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:59
Hráči jdou da kabin za vyrovnaného stavu.
18:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #12 Daniel Kříž (2:2).
18:36
Čečetka si našel odražený míček a nekompromisně ho zatloukl do branky.
17:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (1:2).
17:08
Jonáš Mikšovský doráží míček do sítě.
16:04
Čečetka v rohu nepříjemně atakoval Koláře, který to však ustál.
15:14
Volný úder z dobré pozice pro domácí.
13:45
Jakubský si odskočil pro nahrávku a nebezpečně zakončil.
12:40
Skalický svou levou nohou vytáhl další zákrok.
11:03
Kříž si perfektně navedl míček na střed. Tomu všemu chybělo jen lepší zakončení.
10:25
Střela Jakubského jen do připraveného Zetka.
09:11
Prause se dostal do zakončení, ale jeho střela gólem nekončí.
07:54
Špaček v oslabení zahrozil střelou, která mířila jen do mantinelu.
06:58
Vyloučen hráč #70 Patrik Winter družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
06:58
Špatné střídání domácích odsedí na trestné Winter.
06:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #98 Vojtěch Strnad (0:2).
06:00
Domácím nevychází vstup do zápasu, už prohrávají o dva góly.
04:20
Jonáš Mikšovský vyvezl míček z obrané poloviny a ohrozil i branku Orky.
03:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (0:1).
03:09
Dlouhé střídání náchodské třetí formace zapříčinilo první gól hostů.
01:25
První vážnější závar před domácí brankou končí zákrokem Skalického.
00:41
Náchod v prvních vteřinách zahrozil hned dvakrát.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Jan Sedlák, Michal Němeček, Ondřej Špalek, Petr Němeček, Tomáš Beran
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Filip Čáp, David Špaček, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský, Lukáš Prause