2:1
2:1
- : -

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 4:2
24. Ondřej Špalek, 25. Jakub Čáp, 57. Ondřej Špalek, 59. Jakub Seibert - 28. Jonáš Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 88; zásahy brankářů: Aleš Zetek 13 - Vlastimil Skalický 14; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér):
Děkujeme soupeři za neskutečně vyrovnanou sérii. Kdy většina zápasů se rozhodovala v prodloužení nebo ve třetí třetině. Ve většině zápasů nás brzdila zbytečná vyloučení a bylo tomu tak i dnes. To je věc, na které musíme zapracovat. Disciplinovanost. Musíme udržet play off nastavení, po celou dobu zápasu. Za realizační tým děkuji všem hráčům za práci a přístup. Nyní začínáme znovu a od nuly.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Před sezonou jsme prošli obrovskou obměnou, nikdo nám nevěřil, všichni nás viděli v divizi. My jsme ukázali obrovskou sílu a pracovitost, což potvrdila i tato série, kdy jsme byli vyrovnaným týmem soupeři, který byl posílen o hráče Mladé Boleslavi. Pokud udržíme nastavení, které jsme měli, úspěch nás bude určitě brzy čekat. Za celý realizační tým jsme moc hrdí na všechny hráče, jak celou sezonu pracovali a jaký měli přístup. Taky bych chtěl poděkovat všem fanouškům za podporu během sezony a Orce přejeme mnoho štěstí v další sérii.
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
59:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #96 Filip Čáp (4:2).
58:50
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zdržování hry.
58:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #71 Daniel Korych (4:1).
57:15
Timeout Florbal Primátor Náchod
57:15
Náchod jde v reakci na inkasovaný gól vyzkoušet hru v šesti.
56:58
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek z trestného střílení (3:1).
56:39
Orka se snaží posledních pár minut dohrát ve obraně. Náchod si však tohle nenechá líbit a soupeře napadá.
54:14
Náchod přitvrzuje hru, všichni doufáme v utkání dohrané ve sportovním duchu.
53:22
Úniky na obou stranách krásné, ale neúspěšné.
52:08
Ani Orka nechce nic ponechat náhodě a útok opětuje.
50:37
Náchod vycítil blížící se konec utkání a vrhá se do tvrdého útoku.
47:59
Střelecká impotence pokračuje, nejvíce berušek dnes schytal zadní mantinel na obou stranách.
46:06
Kybych dnes za každou střelu mimo bránu dostal pětikorunu. Mohl bych si při dnešních cenách koupit dvě papriky.
45:01
Teď je na balónku spíše Náchod. Akce však nepřichází.
43:26
Akce Orky končí opět střelou mimo bránu.
42:40
Hra je trochu nervózní na obou stranách. Nikdo nechce udělat chybu.
40:51
Začátku třetiny se opět ujala Orka. Zakončení však chybí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
38:30
Orka dnes sází na střely z poloviny hřiště. Zatím ale obranu soupeře moc úspěšně nepenetrují.
36:45
Druhá přesilovková střela opět do těla gólmana.
35:34
Zetek zatím s přehledem zastavil zatím jedinou přesilovkovou šanci soupeře.
34:50
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
32:48
Vypadá to, že povrch v hale nesedí ani jednomu z kádrů. Spousta střel tak končí úplně jinde, než exekutor zamýšlel.
29:15
Tlak, tlak, tlak. To je moto Orky v druhé třetině. Obrana hostí se teď cítí jako v Papinově hrnci.
27:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (2:1).
27:32
Faul Orky je potrestán hned z přímáku.
27:30
Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
27:20
Náchod nám ukázal jeden pěkný protiútok, ale opět se ocitá pod tlakem soupeře. Gólman hostů se teď zcela jistě nenudí.
25:06
Náchod je po dvou inkasovaných brankách trochu opařený. Nedokáží prolomit tlak Orky a uchylují se k faulům.
24:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #98 Vojtěch Strnad (2:0).
23:14
Špalek se po individuální akci, která začala v rohu soupeře přesně zamířil, a posílá svůj tým do vedení.
23:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #26 Michal Němeček (1:0).
21:42
Střela z obrany domácích vyvolala radost na střídačce, jednalo se však o planný poplach. Míček byl jen v boční síti branky.
20:48
Druhou třetinu začína lépe Orka a soupeře nepouští ke hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
19:41
Orka v plém počtu a hned její první protiútok zavařil soupeři.
18:31
Krásná střela z náchodské hokejky padla na tyč. Utkání se přiostřuje na obou stranách.
17:40
16:30
Nebezpečné střely na obou stranách, ale konta golmanů zůstavjí čistá.
15:26
Orka zatím oslabení zvládá a soupeře nepouští do střely.
14:22
Náchod v plném počtu.
13:48
Půl minuty se bude hrát 4 na 4.
13:38
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:05
Orka v přesilové hře tlačí, ale ne a ne se dostat do úspěšného zakončení.
12:17
Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
10:33
Hra se přelévá ze strany na stranu. Náchod se dostal do nebezpečné akce, která zkončila sřelou mimo bránu.
09:32
Tečovaná střela trefila golmana Náchoda.
08:48
Orce se nedaří ukořistit míček.
07:22
Oba dva týmy hrajou velice tvrdě do těla. Zatím je to spíše válka nežli kombinační hra.
06:07
Mikšovský hraje dneska velice tvrdě, měl by si dávat pozor, aby ho sudí nevyloučili.
05:37
Hráči se s tím nepárají. Jsme svědky útočného florbalu již od začátku.
05:00
Strnad se nechal lehce odstrčit. Na druhé straně vysoký došvik hostujícího hráče.
04:34
Korych nýni prověřil golmana, ten ovšem připraven.

04:00
Bratři Korychové si v útoku velice dobře rozumí a presem nutí obranu Náchoda k chybě.
03:21
Až nyní rozhoči přerušuje hru a píská faul. Byl to teprve první faul v zápase.
02:30
Mykšovský s číslem 55 minul ve stoprocetní šanci! Před prázdnou brankou vylal svůj projektyl pouze do brankové konstrukce!
01:30
Bárta vyslal první střelu na hostujícího golmana, ta však byla pouze propagační.

00:42
Orka kombinuje na vlastní polovině a přitom střídá.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Adam Jakubský, Daniel Kříž, Jakub Vysoký, Jan Čečetka
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Michal Němeček, Lukáš Zadák