6:0
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Primátor Náchod 10:4
12. Matěj Švácha, 15. Matěj Rapp, 19. Lukáš Netrh, 26. Lukáš Netrh, 30. Matěj Švácha, 34. Matěj Švácha, 35. Michal Fuchs, 37. Ondřej Balý, 37. Matěj Švácha, 58. Jakub Šedivý - 2. Daniel Havel, 2. Nikolas Osifčin, 16. Nikolas Osifčin, 54. Jakub Langpaul; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:5 + Adam Jakubský OS; využití: 4:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Šimon Staněk 10 - David Fröde 14; po třetinách: 3:3, 6:0, 1:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Ze začátku jsme byli opět lehce nervózní, od druhé třetiny už jsme převzali iniciativu. Skóre je dnes jedno, zítra se hraje od nuly. Díky za zápas.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
O výsledku zápasu rozhodla z naší strany nepovedená druhá třetina. Gratulujeme soupeři k zisku prvního bodu v sérii.
60:00
Střely ve 3. části: 10:4
60:00
57:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (10:4).
56:06
Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
53:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #89 Antonín Donaj (9:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:4
40:00
36:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (9:3).
36:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #82 Lukáš Netrh (8:3).
34:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #78 Matěj Rapp (7:3).
33:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (6:3).
33:17
Vyloučen hráč #89 Antonín Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky.
31:52
Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
31:52
Vyloučen hráč #63 Tomáš Mastný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
29:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (5:3).
29:42
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest.
29:42
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
25:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #64 Ondřej Balý (4:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
18:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (3:3).
15:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #89 Antonín Donaj (2:3).
15:34
Vyloučen hráč #70 David Lácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky.
14:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (2:2).
11:12
11:03
Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
01:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #97 Jakub Langpaul (0:2).
01:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #87 Adam Jakubský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: Filip Knettig, Jakub Kubásek, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul, Antonín Donaj
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Matěj Rapp, Marek Fuchs, Jakub Šedivý, Michal Fuchs, Matěj Švácha