3:2
5:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 9:4
10. Vojtěch Hejduk, 33. Kryštof Lehečka, 34. Bořek Ozom, 40. Kryštof Lehečka, 47. Kryštof Lehečka, 48. Adam Hašek, 52. Daniel Cabejšek, 59. Jonáš Janata, 60. Ondřej Hlinovský - 11. Mikuláš Kulík, 29. Patrick Lenke, 38. Daniel Muchna, 41. Marek Pokorný; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 17 - Matěj Holeček 23; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Na začátku dnešního zápasu na nás chvíli byla cítit nervozita, která nám malinko svazovala ruce. První třetina velmi vyrovnaná, soupeř nepříjemný. S postupem času jsme se cítili na hřišti lépe, náš výkon rostl a vygradoval v závěrečné třetině, která byla z naší strany odehrána velmi dobře a rozhodla zápas. Teď regenerace a zítra další krok.
Děkuji divákům za skvělou atmosféru a zítra je v 18:00 zvu na další zápas. Potřebujeme každého z vás!

Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Přišli jsme, viděli jsme... Neodehráli jsme špatné utkání, ale mohli jsme být určitě v mnoha situacích lepší, chytřejší a přesnější. Domácí jsou na vlatním hřišti velmi šikovní, vědí přesně co chtějí hrát. Nám se to od poloviny tolik nevedlo. To co jsme si řekli jsme se báli udělat a byli jsme zakřiknutí. Díky za zápas, zítra chceme být lepší.
59:43
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #58 Bořek Ozom (9:4).
58:46
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
58:46
Hosté si zahrají přesilovku. Lehečka si zahrál na zemi a vyfasoval dvě minuty
58:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata bez asistence (8:4).
58:18
Janata z půlky hřiště trefuje prázdnou bránu!!
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny
57:16
Hosté to zkouší v šesti
56:00
Opmt stejný scénář, domácí kontrují hru, ale vytváří příliš mnoho chyb při rozehrávce a dávají tam mnoho šancí hostůn
55:48
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
55:44
Hašek střela, Hlinovský střela. Obě zblokované...
55:00
Hra v plném počtu.
54:47
VE hře 4na4 maji víc šancí hosté
53:00
Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
53:00
Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
52:00
Pro domácíto již vypadá slibně, avšak ještě máme před sebou 8 minut třetí třetiny a při dnešním tempu hry se muže stát stále cokoliv.
51:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #87 Adam Hašek (7:4).
51:17
Hašek opět na hřišti a u míčku. Tentokrát asistence, Cabejšek zvyšuje odskok o tři branky.
49:57
Emoce začínají opět proudit a slýcháváme ostrá slova.
47:55
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #20 Tomáš Pour (6:4).
47:55
A je to tam, Hašek první dotek s míčkem a je to gól. Super práce!!!
47:40
Na hříště se poprvé v zápase podívá Adam Hašek, snad mu to bude pálit.
46:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #6 Daniel Cabejšek (5:4).
46:50
Levá strana jim svědčí očividně více, prihrávka od Cabejška letěla nahoru na Lehečku, ten se nemílí a stříli GÓL!!
46:34
Standartka Goril z rohu. Nic z toho, ale vyzkoušejí si to z druhé strany.
45:37
Gorily mají více ze hry, Kati jsou ale více nebezpeční.
44:32
Hra se přelévá nahoru dolů a vůbec není jasné kdo si dnes odnese cenné vítezství
43:34
Dnešní utkání sleduje z tribun 170 díváků, naše maličká hala je vyprodána. Děkujeme za návštěvu.
40:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (4:4).
40:17
Vypadá to na prodloužení. Velmi rychle se hosté prosazují střelou k tyči a vyrovnávají.
40:01
Začala třetí třetina, uvidíme rozuzlení dnešního zápasu a nebo se podíváme do prodloužení?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
39:59
Do šatny půjdou Gorily s jednobrankovým vedením, tuto třetinu se již nic nestane.
39:25
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka bez asistence (4:3).
39:25
Lehečka si prošel hříště a hodil to gólmanovi nad nohu a zařídíl dálší gól pro domácí.!!!
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:34
Hráčí se na hřišti přetahují o každý kousek místa. Je to velice vyrovnaný zápas
37:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #11 Ondřej Kopp (3:3).
37:57
Kati srovnávají skóre po rychlé kombinaci. 3:3!
37:30
Hosté v plném počtu.
36:54
Přesilovka ve znamení nepřesností, dovolila hostům ohrozit domací svatyni
35:30
Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:30
Dlouhé nahození domácích do rohu na Ozoma, ten byl faulován a Gorily si zahrají přesilovou hru.
35:06
Kati chtěji opět rychle srovnat a dupou do toho seč jim síly stačí.
33:59
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #58 Bořek Ozom, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:2).
33:59
Kombinace domácích, která zamotává hlavu hostům.. nemohla skončit jinak než brankou! 3:2
32:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (2:2).
32:26
Kryštof Lehečka!!! Výběh a gól pod víko. Máme vyrovnáno
31:20
Domací v plném počtu a hrají přesilovku.
31:05
Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká florbalka.
31:05
Vysoká hůl nyní i na druhé straně a i hostující hráč si posedí na trestné lavici
30:24
Domací zatím brání dobře a teď se dostali k míčku a kombinuji a drží míček za brankou hostů
29:17
Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka.
29:17
Domácí zahrál vysokou holí a dostává dvě minuty. Přísné vyloučení prověří připravenost Goril.
28:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (1:2).
28:45
Domací tyto menší fauly rozhazují a inkasují gól.
28:21
Další faul na hranici dvou minut. Rozhodčí zatím zůstavají klidní
26:42
26:33
Hra se začína přiostřovat a vidíme mnohem víc faulů na hranici trestů
25:54
Domácí si vytvořili několik šáncí, ale zatím z toho gól není.
24:42
Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:42
Surák se po nedovoleném vražení podíval k pořadatelskému stolu a domácí budou hrát přesilovku.
22:45
Standartní situace hostů z rohu zaváněla opět gólem. Poté z toho byl protiútok domácích, ale neohorozili ani bránu
22:18
Hosté jsou nyní více na míčku a snaží se dostat k brance domácích
21:24
Zazvonila tyč za domácím golmanem. Teď při domácích stálo trochu toho štěstíčka.
20:01
Druhá třetina před námi. Snad přinese více gólů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:59
Nic z ní nebylo a máme tu konec první třetiny.
19:47
Standarní situace domácích z rohu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:10
Opět nepřesná rozehrávka domácích a rychlý protiútok 3 na 2 zachránil domácí golman rychlým přesunem k druhé tyči
16:59
Další zákrok hostujícího golmana
16:15
Domací nyní dvakrát zahrozili v oslabení. A jsou v plném počtu.
15:15
Šimůnek nyní rychlým přesunem zabránil jistému gólu Katů.
14:15
Vyloučen hráč #58 Bořek Ozom družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
14:15
Domácí hráli v šesti, hosté si zahrají přesilovku
12:45
Gorily vytváří vzadu při rozehrávce mnoho chyb a daruje tím hostům nespočet šancí dostat se do vedení.
10:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (1:1).
10:18
To bylo rychlé, je vyrovnáno! A jedeme od "nuly".
09:27
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:0).
09:27
A vše je jinak. Hejduk backhendem téměř z půlky překonává hostujícího golmana a ujímáme se vedení.
08:21
Ani jeden tým nechce udělat tu první chybu, která by vedla k úvodní brance zápasu a tak začíname sledovat spiše opatrnější šachovou partii.
07:20
Střela Hlinovský a poté hned Cabejška, ani jedna neskončila za zády hostujícího golmana
05:43
Standartní situace před brankou hostí, byla velice dobře odbráněná a Gorily se nedostali k ohrožení brány.
04:35
Kati opět zahrozili z nenápadné akce, ale Šimůnek byl připraven.
03:12
Více ze hry zatím mají gorily, ale oprvdu jen o chlup a zatím si nevytvořili nic zájímavého
02:00
Z úvodních dvou minut to vypadá, že dnes budeme sledovat vyrovnaný a hodně útočný florbal.
01:20
Nyní hosté založili protiútok a byla z toho větší šance, Šimůnek však chytá.
01:00
První zásah hostujícího golmana, ale nebylo to z žádné velké šance.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Jan Šobotník, Bořek Ozom, Ondřej Hlinovský, Kryštof Lehečka