2:1
3:3
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Asper Šumperk 11:5
6. Richard Plandor, 6. Adam Burýšek, 9. Petr Kittel, 16. Petr Kittel, 19. Adam Tesárek, 19. Richard Plandor, 30. Marek Lípový, 32. Petr Burýšek, 44. Daniel Prašivka, 51. Daniel Prašivka, 56. Richard Plandor - 14. Petr Matěj, 34. Štěpán Maixner, 47. Ondřej Vlček, 51. Matěj Ivo Pírek, 52. Ondřej Mrázek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:3 + Matyáš Zapletal OS + Michal Šíma OS + Michal Šíma TDKU + 4; využití: 2:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 25 - Martin Malínek 17, Antonín Byvan 13; po třetinách: 6:1, 2:1, 3:3;
60:00
Viděli jsme nejen dnes, ale i včera nádherná utkání před nádhernou kulisou. V hale bylo slyšet spoustu domácích fanoušků a jejich hlasivek, které jim to jistě přiberou zítra po ráno v práci, ve školách apod. Obrovské uznání tu je ale pro fanoušky hostů, kteří byli hlavními sparingpartnery fandům domácích a halou se tak neslo dvojí povzbuzování, které bylo motorem pro oba týmy. Sršni udělali včera krok do semifinále a dnes ho potvrdili. Budou tak čekat na svého soupeře do středy večer, kdy se rozhodnou zbylé tři čtvrtfinálové duely. V nich jsou smírné stavy, kdy vždy oba soupeři zatím ukořistili dvě výhry. Rožnované tak spočnou a v sobotu znovu vyletí z úlu buďto v Opavě, v Havířově nebo v Kopřivnici. Tajným přáním Sršňů je duel s Vikingy, kdy tyto zápasy v duchu derby by měly o diváckou návštěvnost postaráno, ale nechme se překvapit, zda se toto přání splní.
58:23
Trestné střílení družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #69 Richard Plandor.
58:23
Plandor šel na nájezd, kde už mu nikdo ve freestylu nebrání, ale minul bránu osel
58:00
A halou už nám zní jalovec, přesto že se ještě hraje, domácí mají jasno a slaví předem
57:08
Jsem si jistý, že Plandor už chtěl dělat zase freestyle, ale soupeřův obránce mu ze zadu včas vypíchl míček
55:13
skoro to působí jako kdyby Plandor četl můj online bo sem ho zkritizoval a on dává hatrick
55:12
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (11:5).
55:03
Štůsek dává nádherné jesle, ovšem svojemu spoluhráčí
53:38
Nevím jaké palivo ají dnešní fanoušci, ale očividně je kvalitní, neboť stále fandí na 100%
51:49
Můj trenér zase otravoval a já tak neviděl další gól, ale prý byl pěkný
51:48
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (10:5).
50:40
Než jsem to dopsal přibyly další dva góly, je to ale fofr dneska
50:39
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #33 Pavel Fleischmann (10:4).
50:25
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #18 Dominik Eichner (10:3).
50:06
Dnes soucítím s hráči obou týmu, taky mám hladd jak oni, jen oni ho mají po gólech, ale to je to samé
47:36
Petr Matěj jako by hrál baseball, jen škoda, že netrefil bránu, mohl t být krásný gól
46:32
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #40 Ondřej Vlček, asistoval #65 Antonín Harapát (9:3).
45:26
Plandor sám na hranici velkého brankoviště trefuje pouzde gólmana. To zakončení mu dnes drhne jak mně matika
43:47
Když byl Prašivka na trestné, tak jsem ho lehce namotivoval a jak se to vyplatilo :D
43:46
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #78 Marek Lípový (9:2).
43:08
Můj trenér tvrdí, že gólmani Šumperku dostávají stejnou důvěru jak já. Jedna chyba a jdeš dolů
43:03
Štůsek se nedomluvil se Smékalem a ustřelil mu miček z hokejky, i přes to se ovšem Plandor dostal do zakončení
42:15
Speciální poděkování Zbyňku Macurovi, který nam na pořadatelský stolek koupil TUC
38:46
Vyloučen hráč #86 Daniel Prašivka družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za zvedání florbalky.
38:46
Zdravíme Prašivku u našeho stolku, tak moc si semnou chtěl pokecat, že se nechal vyloučit
38:01
Další akce Šumperka a opět Škrobákovy zákroky
37:21
Chtěl jsem si o pauze skočit na jídlo, ale díky těm trestům to nejspíše nestihnu, neboť mě čeká konzultace s rozhodčímy, jak moc blbě to mám zapsáno
36:16
Šumperk se stále nevzdal a snaží se vstřelit další góly, Škrobák je ale proti tomu
33:34
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #66 Štěpán Maixner, asistoval #93 Michael Maus (8:2).
33:34
Maixner snižuje náskok rožnova krásnou střelou na zadní tyč
33:17
Rožnované využili dva z pěti dvouminutových trestů, teda pokud je moje matematika správná, což doufám, když z ní letos maturuju :D
31:05
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #21 Adam Burýšek (8:1).
31:05
Rožnované využívají nabidnutých přesilovek a navyšují skóre výš a výš
29:21
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #78 Marek Lípový bez asistence (7:1).
28:59
Těch trestů je tu tolik, že už ani nevím jak co zapsat :(
28:56
Vyloučen hráč #33 Pavel Fleischmann družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
28:56
Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva Asper Šumperk - osobní trest.
28:56
Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
28:56
Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva Asper Šumperk do konce utkání.
28:56
Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva Asper Šumperk na 2+2 minuty za nesportovní chování.
28:56
Vyloučen asistent trenéra Matyáš Zapletal družstva Asper Šumperk - osobní trest.
28:56
Njedříve trenér a následně Šíma neudrželi nervy. Šíma je neudržel ani na trestné a vidí tak červnou kartu
28:54
Eichner nahazuje před bránu, ale oba jeho spoluhráčí před bránou jen promáchli
28:33
Máme další míček v bráně domácích a opět neuznán. Byvan totiž vyhodil míček až za polovinu
27:49
Škorbák vyrazil střelu a Šíma ji zakončil do brány, zpracoval ovšem míček rukou a tak nemůže slavit
26:58
Mondek už chtěl dorážet, ale Škrobák zkušene zalehl míček, který se od něho po předchozí střele odrazil
26:20
Plandor z rohu chtěl zkusit nahodit před bránu, ale trefuje se přímo do náruče Byvana
26:06
Šumperk přečkal oslabení
24:06
Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za opakované přestupky.
20:32
Kasl musel kluky v šatně pořádně namotivovat, neboť se do druhé třetiny vrhají v jěště větším tempu
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:8
20:00
18:58
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #2 David Žniva (6:1).
18:58
Plandor předběhl obránce a i přesto, že končí na zemi nějakým způsobem navyšuje vedení
18:33
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #77 Petr Burýšek (5:1).
18:33
Byvan nejdríve vychytal Najvara, ale odražený míček našel Burýšek a ten ho poslal na volného Tesárka, který měl volnou bránu
16:43
Trávníček už mířil do šibenice, ale Polášek jeho střelu blokuje těsně před jejím cílem
15:03
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel bez asistence (4:1).
15:03
Kittel rychlým presem na obránce hostí, který dostal težkou nahrávku, získává míček a sám ho taky umisťuje do spodního rohu brány
13:36
Rožnovany gól v jejich síti nijak netrápí. Jasným příkladem je Slovák co si na střídačce tančí do rytmu hudby
13:00
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #7 Jan Mannl (3:1).
13:00
Také Šumperk se dočkal a Petr Matěj posíla z blízkosti malého brankoviště míček za záda Škrobáka
10:32
Trávníček to zkouší backhandem z území ve velkém brankovišti, ale Škrobák drží
08:59
Timeout Asper Šumperk
08:59
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #78 Marek Lípový (3:0).
08:59
Lipový ze středu nachází Kittela a ten zavěšuje pod břevno
07:06
Rožnované jsou nabuzeni svými góly a jde na nich vidět, že po včerejšku těch gólů stále nemají dost
05:36
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #77 Petr Burýšek (2:0).
05:36
Střídání brankáře. Nový brankář #90 Antonín Byvan družstva Asper Šumperk
05:36
Mladý burýšek si vzal vzor ze svého bratra a z půlky navyšuje dnešní skóre
05:03
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #70 Jakub Štůsek (1:0).