1:1
2:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - OLYMP FLORBAL 7:1
2. Jan Ježek, 9. Jan Majer, 9. Jakub Langpaul, 15. Jan Ježek, 20. Filip Matějů, 37. Filip Knettig, 39. Filip Knettig - 22. Alex Kubala; rozhodčí: Daniel Ondráček - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Fröde 9 - Kryštof Holub 17; po třetinách: 4:0, 1:1, 2:0;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
Měli jsme dobrou první třetinu a pak to bylo z naší strany trápení bez nasazení a bez tempa. Máme rozhodně na lepší výkon. Díky všem aktérům za zápas.
Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér):
Dnes jsme nezvládli první třetinu. Musíme se lépe připravit na zítra a manko stáhnout. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 6:3
45:00
41:14
Náchodský obr Kašpar se probíjel do zakončení, ale obrana hostí si s ním poradila.
38:48
Voňka skvěle vystihl přihrávku, ale do zakončení se už nedostal.
38:03
Timeout OLYMP FLORBAL
38:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:1).
38:03
Domácí si s voným úderem poradili parádně a zvyšují už na 7:1.
36:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #99 Jan Majer (6:1).
36:03
Knettig zamíříl, následně vypálil a může se radovat z gólu.
34:12
Domácí přesilovku nevyužili.
32:19
Vyloučen hráč #8 Lukáš Maděra družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře.
31:33
Balek skvěle prodloužil do rohu na Flašara, který hledal předbrankou Ježka, tomu míček přeletěl hokejku.
30:30
Langpaul si povodil jednoho z hráčů Olympu.
27:15
Voňka kombinuje s Knettigem na půlce hřiště.
26:14
Balek se tlačil do malého brankoviště, ale míček do branky nedostal.
22:43
Rozhodčím se nelíbí chování hostující střídačky a přihází razantní domluva.
22:38
Majer minul odkrytou branku.
21:55
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Chvojka družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
21:34
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #20 Alex Kubala, asistoval #12 Adam Kabourek (5:1).
21:10
Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
21:10
Fröde si připisuje zákrok.
19:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Filip Matějů, asistoval #64 Adam Voňka (5:0).
19:36
Filip Matějů střelou pod horní tyčku překonal brankáře hostů a domů si bere míček na památku.
17:50
Ježek vybojoval volný úder a odchází střídat.
16:28
Flašar po skvělé kombinaci ohrozil branku hostí, ale z gólu se zatím radovat nemůže.
14:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #99 Jan Majer (4:0).
14:55
Jan Ježek ve spolupráci s Janem Majerem zvyšuje na konci třetiny už na 4:0!
14:01
Začala poslední minuta první třetiny.
13:10
Vojtěch Majer jen do bloku.
10:23
Knettigova střela z volného úderu končí jen v boční síťce.
08:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #29 Vojtěch Majer (3:0).
08:29
Langpaul pohotově dorazil Majerovu střelu a zvyšuje na 3:0.
08:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #9 Daniel Havel (2:0).
08:22
Třetí formace domácích si připisuje další gól! Krásnou střelou se připomněl Jan Majer.
08:14
Voňka tvrdou ranou proveřil brankáře hostí.
07:17
Langpaul skvěle vystihl rozehrávku hostí, ale zakončit nedokázal.
05:28
Náchod většinu času kombinuje na soupeřově polovině.
01:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #36 Filip Knettig (1:0).
01:57
Knettig nastřelil míček na branku a tam ho Ježek dostal za záda brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: Adam Balek, Filip Knettig, Vojtěch Majer, Jakub Langpaul, Antonín Donaj