2:4
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Kanonýři Kladno 8:10
1. Marek Fuchs, 3. Tomáš Mastný, 3. Michal Fuchs, 11. Matěj Švácha, 23. Matěj Rapp, 25. Ondřej Balý, 43. Matěj Švácha, 47. Filip Cipra - 2. Dominik Horák, 13. Šimon Procházka, 17. Matyáš Růžička, 21. Matyáš Růžička, 27. Matěj Čika, 32. Matěj Čika, 36. Matěj Čika, 45. Matěj Čika, 48. Matěj Čika, 49. Šimon Procházka; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:5 + Šimon Procházka OS; využití: 1:2; diváků: 109; zásahy brankářů: Šimon Staněk 14 - Jakub Janoušek 38; po třetinách: 4:3, 2:4, 2:3;
Komentář domácích Polomis Jan (Vedoucí):
Dnešní utkání se hodnotí těžce. Ztracená hokejka kapitána, parádní vstup do utkání a následná studená sprcha. Soupeř hrál chytře a byl velice efektivní v brejcích. Kladno hrálo velice kvalitně v obraně a my měli čím dál tím větší problémy přejít přes jejich obranný val. Byli jsme hladoví a měli spoustu střel na branku, ovšem bez úspěchu. Fantastický brankář soupeře nám znemožnil dostat se do vedení. Efektivita střelby mluví jasně. Gratuluji Kladnu a těším se na třetí rozhodující zápas.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
Začátek zápasu noční můra. Pak obrovský zlepšení. Měli jsme mít ve středu trénink, tak si zahrajeme no. Každopádně pro nás brutální období. 4 zápasy ve třech dnech. Kluci toho mají plný zuby, ale jedou. Ukazují vůli, charakter a chuť. Za to jim ještě jednou posílám velký dík a slibuju jim, že zasloužený čas na odpočinek dostanou :)
56:31
Vyloučen hráč #91 Jan Karel Matějka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
51:27
Hra se teď ani jednomu z týmů nedaří uklidnit a oba týmy se honí za balonkem sem a tam
50:38
Hosté jsou v plném počtu a ani tuhle početní výhodu se domácím nepodařilo proměnit
48:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #39 Jakub Janoušek (8:10).
47:50
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (8:9).
47:50
A zase změna!
46:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra bez asistence (8:8).
46:57
Cipra doslova vypíchl míček a razantní střelou o tyčku vyrovnává skóre zápasu !
45:54
Domácí útočí do zataženího kladenského bloku
44:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #17 Hynek Špaček (7:8).
44:12
Rappovu akci přerušil Špaček s Čikou a skóre se opět překlopilo na stranu hostů
43:50
Domácí začali obstřelovat Janouškovu branku a doufají, že z toho padne gól. Zatím bez úspěchu
42:52
Hosté se teď nikam neženou, čekají na vhodný okamžik k útoku
42:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #67 Jakub Šedivý (7:7).
42:14
Máme vyrovnáno! To jsou tedy nervy
41:33
Všem balonek od čepelí odskakuje, je znát mírná nervozita na obou stranách hřiště
40:01
 Hosté vstoupili do poslední třetiny zápasu s gólovým náskokem, domácí se budou muset zasnažit, pokud chtějí zápas překlopit na svoji stranu
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:10
40:00
38:46
Domácí se teď snaží překonat obranu Kladna a vstřelit před koncem druhé třetiny vyrovnávací branku
37:39
35:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (6:7).
35:39
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno - osobní trest.
35:39
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
34:04
Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
31:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #82 Dominik Horák (6:6).
31:48
Čika rychlostně překonal domácí obranu a umisťuje balonek za Staňkova záda. Máme opět vyrovnáno
31:15
Hosté rozehrávají od své branky a zkoušejí dlouhé náhozy až před Staňka. Ty zatím moc nevychází
29:32
Janoušek nyná vytáhl neskutečný trik z rukávu a chytá prudkou Francovu střelu
28:42
Bendovi sjel při rozehrávce míček, Mach se pokoušel zakončit, ale marně
27:45
Matějka běžel sám na Staňka, trefuje pouze tyčku!
26:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #73 Jakub Kříž (6:5).
26:09
Kladenským se opět podařilo přiblížit se na rozdíl pouze jednoho gólu!
24:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (6:4).
24:01
Domácí se po rychlém gólu na začátku třetiny probrali a odskakují kladenským o dva góly
23:39
Na hřišti se nečekaně objevila i brankářka ženského áčka domácího klubu Kateřina Valečková, když přispěchala s mopem zachránit situaci v malém brankovišti Janouška. Diváci ji milují
22:49
Napodruhé to již vyšlo a Rapp posílá svůj tým opět do vedení
22:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #47 Matěj Švácha (5:4).
22:43
Rapp krásně našel Šváchu na středu, Janoušek střelu chytá
22:22
Míčku se zmocnili domácí
21:49
Hosté vlétli do druhé třetiny s velkou chutí hrát a zatím jsou téměř výlučně na balonku oni
20:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #15 Matěj Čika (4:4).
16:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (4:3).
16:29
Ze středu se prosazuje Růžička a snižuje na nejmenší možný rozdíl
15:50
Horákovu střelu blokuje Baxa
14:57
Z rychle rozhrané situace se Lácha téměř prosadil. Janoušek na poslední chvíli vykopl levou nohu a pomohl tak svému týmu
14:26
Hosté jsou v plném počtu
13:33
Zbývá méně než minuta a zatím jsme neviděli žádnou větší šanci na ohrožení branky
12:26
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
12:26
Franc byl při střele faulován a uvidíme další přesilovku domácího mužstva
12:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (4:2).
12:03
Kladno svoji početní výhodu využívá velice rychle a nižuje na rozdíl dvou branek
11:46
Vyloučen hráč #18 Matyas Tykal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:46
Tykalův zákrok u mantinelu byl rozhodčím posouzen jako nedovolený a hosté si zahrají první přesilovku
10:48
Machova střela od pravého mantinelu končí daleko od gólové šance
10:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (4:1).
10:10
Krásnou akci zakončuje Švácha gólem
09:49
Matějkovi se teď dlouho dařilo zaměstnávat obranu domácích a ušetřil tak pár vteřin z oslabení
09:06
Hostům se podařilo vyhodit balonek až do rohu a stihli si vystřídat
08:28
Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
08:28
Kříž nesportovně odpálil balonek rozehrávajícím Slávistům a vysložil si za to dvouminutový trest