1:2
1:2
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:4
32. Petr Kittel, 60. Petr Burýšek - 26. Patrik Posselt, 39. Patrik Posselt, 43. Dominik Klimscha, 59. Petr Pavelek; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 18 - Kryštof Bezděk 17; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:2;
60:00
Letošní sezóna je za námi a věru, končí v nejhorší fázi playoff. Raději vypadnout ve čtvtfinále, než se pak nedostat do finále. Nicméně, ani Sršni nejsou kapela, která by hrála pořád. Pro letošní sezónu se budeme muset spokojit s vyřazením od týmu, který po základní části byl na špici tabulky. Uvidíme, zda i v 1. lize, pokud se tam Opava probojuje, vydrží dlouho kluci hrát tak, jako poslední tři zápasy, tedy na pět hráčů, kteří téměř dvě třetiny utkání neslezli z hřiště. Je hříchem Rožnova, že je nedokázal utavit soustavným napadáním. Teď už to bude na Havířovu či Kopřivnici, aby našli recept na Slezany. A my se vrátíme příští sezónu, silnější a s odhodláním znovu účtočit na nejvyšší mety.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:41
A další míček netrefuje prázdnou bránu domácích
59:16
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek bez asistence (2:4).
59:16
Burýšek z půlky propálil bezděka
59:14
Sotva jsem to napsal a Klimscha to z ní nedal :D
58:48
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek bez asistence (1:4).
58:48
Pavelka dává gól do prázně, co k tomu napsat, z takové vzdálenosti by to nedal jen blbec
48:49
Všichi fanoušci na hale teď nechapu jak rozdodčí neviděli že míček skončil v bráně
45:23
Pořadatelský stolek byl nyní v ohrožení, když jsem po souboji naletěl hráč Opavy
42:41
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #36 Marek Klečka (1:3).
39:54
Vyloučen hráč #69 Richard Plandor družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
39:54
A je zde první vyloučení zápasu, kdy si jde Plandor sednout za sekání
38:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (1:2).
38:43
Posselt trefuje nahození Klečky a posílá míček do brány domácích.
37:08
Rožnov už delší dobu zavřený na své polovině
31:29
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #86 Daniel Prašivka (1:1).
31:29
A máme srovnáno! Kittle nkompromisně trefuje vzdálenější šibenici a nedává tak Bezděkovi žádnou šanci
10:12
Škrobák teď výtečně, nejdříve chytá střelu po náhravce z druhé strany a následně i dorážku