1:3
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FbK Orlicko-Třebovsko 4:7
4. Jakub Kratochvíl, 13. Nikolas Osifčin, 30. Jakub Kratochvíl, 38. Martin Hilscher - 3. Luboš Kovář, 7. Sebastian Filip, 11. Tadeáš Šilar, 19. Jiří Vaňous, 27. Jiří Vaňous, 30. David Hladký, 45. Adam Borovička; rozhodčí: Martin Halousek - Daniel Jireček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Cibulka 15 - Matyáš Kopecký 14; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:8
45:00
44:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička bez asistence (4:7).
44:00
Náchod zkouší hru v 6
43:33
Timeout Florbal Primátor Náchod B
43:30
Náchod se snaží vyrovnat. Ale už nemají moc času.
42:40
Hráči OT kontrolují pře přesilovce hru ale nedaří se jim vystřelit na branku.
40:45
Hráči náchoda se nedomluvili a špatně střídali. A tím zbrzdí svůj tlak na vyrovnání.
40:24
Vyloučen hráč #24 Martin Hilscher družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání.
37:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Martin Hilscher, asistoval #37 Nikolas Osifčin (4:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
29:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #33 Jakub Kratochvíl, asistoval #60 Jakub Kubásek (3:6).
29:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #24 David Hladký, asistoval #75 Matěj Matoušek (2:6).
29:00
Matěj Krčil neskutečně odzbrojil útočníka Náchoda.
26:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #11 Aleš Rozlívka (2:5).
26:10
na obou stranách se tvoří veliké šance.
23:54
máme tu kontaktní hru.
18:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous bez asistence (2:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:6
15:00
12:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #24 Martin Hilscher (2:3).
10:22
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #3 Luboš Kovář (1:3).
06:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #50 Adam Borovička (1:2).
03:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #33 Jakub Kratochvíl, asistoval #8 Ondřej Bohuslav (1:1).
02:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #3 Luboš Kovář, asistoval #88 Tadeáš Šilar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jakub Cibulka; hráči v poli: Martin Hilscher, Jan Poche, Jakub Hejhal, Nikolas Osifčin, Jakub Kubásek