0:1
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - TRAPOL Tatran Střešovice 2:6
1. Vojtěch Majer, 37. Vojtěch Majer - 6. Jonáš Tuma, 11. Adam Aarons, 14. Adam Aarons, 18. Adam Bureš, 35. Jakub Klápa, 40. David Kriegler; rozhodčí: Martin Korunka - David Richter; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: David Fröde 17 - Lev Kliment 7; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:2;
Komentář domácích Havel Tomáš (Trenér):
V první třetině jsme překvapili rychlým gólem, ale pak jako kdybychom usnuli, soupeř nás začal tlačit a zápas převrátil na svou stranu. Druhá i třetí třetina byly velice vyrovnáné. Uvidíme, co přinese zítřejší odveta. Děkuji všem aktérům za zápas.
Komentář hostů Janda Roman (Trenér):
Dnešní zápas víceméně pod kontrolou, jediné, co nás může mrzet, je spousta zahozených gólových šancí. Děkujeme soupeři za utkání a uvidíme se zítra.
45:00
Střely ve 3. části: 2:7
45:00
44:50
Náchod pojede zítra do Prahy na odvetu se ztrátou 4 branek
42:45
Knettig vyslal pověstnou dalekonosnou střelu, ale ta se tentokrát mezi tři tyče nevešla
41:10
Tatran opět kontroluje míček a Náchodu ho půjčuje jen sporadicky
39:12
Náchodu se nepodařilo ubránit oslabení a Tatran opět zvyšuje vedení
39:11
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #36 Jakub Klápa (2:6).
37:16
Uvidíme první přesilovou hru v zápase
37:15
Vyloučen hráč #9 Daniel Havel družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
36:12
Náchod dává druhý gól! Střelcem je opět V. Majer!
36:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:5).
34:17
Hosté se dostávají už do čtyřbrankového vedení
34:16
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa bez asistence (1:5).
21:10
Havel se dostal do dobré šance, ale jeho následná střela trefila pouze připraveného gólmana
19:15
Hosté opět trefují brankovou konstrukci
17:28
Tatran udeřil potřetí
17:27
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (1:4).
13:44
Tatran si vypracoval další dobrou brankovou příležitost a tentokrát jí i proměnil
13:43
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #11 Jáchym Holý (1:3).
05:09
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #8 Adam Bureš (1:1).
04:05
Hosté už vyprodukovali první nebezpečné střelecké pokusy
02:10
Hosté jsou na balónku a snaží se dostat přes náchodský obranný blok
00:23
Skvělý úvod domácích! V. Majer získal míček a nekompromisně poslal svůj tým do vedení!
00:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer bez asistence (1:0).
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů TRAPOL Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: David Kriegler, Matěj Dvořák, Jakub Šolle, Jakub Klápa, Štěpán Lovíšek
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: Filip Knettig, Vojtěch Majer, Antonín Donaj, Jakub Langpaul, Jan Ježek
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu z 1. zápasu osmifinále play-off 1. ligy dorostenců. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující Tatran Střešovice.