3:1
2:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol Jaroměř 5:6
16. Adam Vajrauch, 23. Max Holásek, 24. Adam Vajrauch, 34. Lukáš Hochbergr, 35. Lukáš Hochbergr - 12. Adam Emlar, 14. Patrik Adámek, 15. Jan Jiran, 24. Jan Dušek, 35. Vojta Veinfurter, 39. Otto Völgyi; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Prokeš 23 - Vojtěch Fof 19; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:2;
Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér):
super vykon. dekuji klukum za zapas
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Soupeř hrál v šesti velmi chytře a nepouštěl nás do velkých šancí. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naší stranu. Díky soupeři za utkání.
41:12
Hezká nahrávka Duška na Jirana před bránu, gól ale nepadl.
39:31
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
38:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #74 Otto Völgyi, asistoval #16 Adam Emlar (5:6).
38:21
Přesná střela Völgyiho do pravého růžku zajišťuje Jaroměři dvoubrankový náskok.
37:07
Adámek blokuje svým údem... doufejme, že "tam dole" je vše v pořádku.
35:40
Jaroměřský benjamínek Veinfurter si připisuje svůj první bod v dorostenecké soutěži. Máme opět srovnáno!
34:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Vojta Veinfurter, asistoval #4 Patrik Adámek (5:5).
34:05
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Lukáš Hochbergr, asistoval #11 Adam Vajrauch (5:4).
34:05
Jaroměř si nezvládla dobře rozebrat hráče Litomyšle při jejich rozehrávce, a tak se Litomyšl dostává poprvé v zápase do vedení.
33:52
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Lukáš Hochbergr bez asistence (4:4).
33:52
Litomyšl využívá přesilovou hru a máme srovnáno.
33:09
Adámek teď byl ve vlastním oslabení poměrně dlouhou dobu na balónu a získal cenné vteřiny pro svj tým.
32:32
Vyloučen hráč #74 Otto Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
30:04
Adámek vstřelil bleskurychlý gól, ale rozhodčím nebyl uznán z důvodu, že si Adámek k balónku dopomohl sekáním.
30:01
Třetina začíná netradičně - čtyři proti čtyřem.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:10
30:00
29:57
Völgyi měl ještě šanci utéct a dát gól, nakonec to nevyšlo a třetina končí.
28:46
Vyloučen hráč #11 Adam Vajrauch družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka.
28:22
Vyloučen hráč #16 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
27:26
Fof vyráží střelu Litomyšle svou novou helmou do autu.
25:30
Kutík z dobré pozice trefuje blok.
23:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jan Dušek, asistoval #15 Jan Jiran (3:4).
23:30
Dvorská kombinace - Jiran před bránu na Duška, ten vrací Jaroměři vedení zpět.
23:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Adam Vajrauch, asistoval #92 Jan Žatečka (3:3).
23:19
Chyba a zmatky v jaroměřské obraně... máme srovnáno.
22:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Max Holásek, asistoval #12 Lukáš Hochbergr (2:3).
22:17
Po nepovedené akci Jaroměře se Litomyšl dostala do protiútoku a je z toho druhý gól pro domácí.
21:36
Veinfurter teď dvakrát trefil tyčku.
19:58
Horčičková blokuje.
19:10
Adámek skvěle přečetl nahrávku Litomyšle, jeho střela už byla trochu horší..
15:48
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Adam Vajrauch, asistoval #96 Max Holásek (1:3).
15:48
Střela od mantinelu Fofa lehce překvapila.. doufejme, že zaspalý začátek hodí Jaroměř rychle za hlavu.
14:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran z trestného střílení (0:3).
14:14
Jiran nic neřešil... rozběhl se, vystřelil a vsítil třetí gól Jaroměře.
13:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek, asistoval #74 Otto Völgyi (0:2).
13:25
Völgyiho střelu dorazil Adámek a Jaroměř odskakuje do dvoubrankového vedení.
12:50
Litomyšl opět trefuje tyčku.
11:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar, asistoval #17 Sára Horčičková (0:1).
11:42
Emlarův padáček končí v bráně zásluhou dobré clony Jirana.
11:26
Litomyšl vstřelila branku, která neplatí kvůli postavení hráče v malém brankovišti.
10:44
Hrubka v jaroměřské obraně... Litomyšl této chyby nevyužila.
10:08
Jaroměř přesilovou hru nevyužila.
09:30
Jiran našel na středu volného Adámka, ten trefuje levou tyč...
08:11
Prudkou střelu Klobučara vyráží golman Litomyšle. O dorážku se pokusil Jiran, ale trefil pouze domácího hráče.
07:59
Vyloučen hráč #5 Adam Dvořák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.