0:2
2:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FLORBAL LITOMYŠL 3:8
2. Adam Klobučar, 33. Miroslav Nepraš, 42. Matěj Schőniger - 11. Tomáš Nykl, 12. Max Holásek, 24. Ondřej Hegr, 28. Tomáš Nykl, 31. Adam Vajrauch, 32. Max Holásek, 43. Matěj Dvořák, 43. Adam Vajrauch; rozhodčí: Daniel Suchý - Tomáš Haufer; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Kučera 15, Vojtěch Fof 7 - Eliška Křivková 26; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:4;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Krásné utkání ve kterém bylo k vidění vše. Zaplněné tribuny viděli kvalitní utkání. Soupeř, byl lepší na míčku a zaslouženě vyhrál. My jsme dnes neměli potřebný klid na hokejkách. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
Komentář hostů Macek Marek (Trenér):
Dneska zasloužená výhra, v první třetině lehce vyostřený, pak už to bylo v poklidu. Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 11:9
45:00
44:59
Vyloučen hráč #69 Adam Klobučar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
44:45
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
44:14
Oťas trefil pouze masku golmana.
42:59
Hosté i v šesti nedokáží udržet míček na svých holích a díky tomu jsme viděli akci 2 na 1, jako v podání dua Pastrňák, Zacha.
42:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Adam Vajrauch, asistoval #98 Max Holásek (3:8).
42:38
Hosté zkouší opět hru v šesti, snaží se dát gol nebo držet v klidu míček?
42:23
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Matěj Dvořák, asistoval #51 Jan Majtner (3:7).
42:17
Máme tu přesilovku domácích, která rychle končí golem.
42:06
Vyloučen hráč #72 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
41:54
Hosté se v šesti prosazují.
41:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:6).
41:25
Hosté v šesti.
40:00
Hala je velmi slušně zaplněna a všichni napjatě čekají, co se bude dít v poslední pětiminutovce.
39:52
Timeout TJ Sokol Jaroměř
39:30
Lumír je zpět na hřišti a je opět slyšet přes celou halu, snad bude takhle mluvit i při maturitě, již brzy...
38:14
Hosté se snaží vstřelit kontaktní gol, ale nedaří se jim to, ačkoliv šance jsou, jen trefit zařízení.
37:13
Na hřiště se dostávají budoucí mladé pušky domácích.
36:25
Kapitán Renza s ledovým klidem na florbalce i v mysli, diriguje celou lajnu, jak orchestr.
35:05
Špatný pohyb Lumírova kotníku, končí na zemi, snad to bude v pořádku.
32:05
Akce hostů koncí střelou z velkého brankoviště.
32:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #4 Patrik Adámek (2:6).
31:47
Nádherná souhra a střela do levého růžku branky hostí.
31:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Max Holásek, asistoval #11 Daniel Novotný (1:6).
31:46
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Vojtěch Fof družstva TJ Sokol Jaroměř
31:41
Vyloučen hráč #51 Jan Majtner družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
31:20
Výborný zákrok golmana po střele Majtnera.
30:47
A máme tu hned gol, po krásné akci.
30:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Adam Vajrauch, asistoval #11 Daniel Novotný (1:5).
30:01
3. třetina před námi, uvídíme co se bude dít.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:7
30:00
27:35
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za zvedání florbalky.
27:05
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #14 Ondřej Pakosta (1:4).
26:15
Výborný zákrok nohama hostujícího golmana.
25:04
Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
23:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Hegr, asistoval #51 Jan Majtner (1:3).
23:14
2 na 1 v oslabení a střela na opět na přední.
22:08
Vyloučen hráč #12 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za zvedání florbalky.
20:50
Domácí obstřelují branku hostí jak na střelnici, už jen trefit bránu...
20:35
Střela z pulky končí na břevně.
18:46
Max nepříjemný v napadání jako vždy.
18:08
Nahravku Lumíra přes celé hřiště nedokázal Oťas využít.
14:20
Vyloučen hráč #72 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
14:20
Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
14:01
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #73 Jiří Lhotský.
14:01
Eliška se natáhla a nájezd zneškodnila.
11:01
Max ze své šance vytěžil maximum a střílí na přední.
11:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Max Holásek bez asistence (1:2).
10:53
Lumír se prosazuje střelou o tyč.
10:52
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #10 Ondřej Hegr (1:1).
09:20
Domácí jsou více na míčku, ale na šance je to vyrovnané.
06:10
Střela Lumíra našla pouze blok.
04:05
Trenér domácích zatím nemůže být spokojen s hrou svých svěřenců.
03:30
Stojatá a nepřesná rozehrávka domácích zatím přináší pouze šance hostů.
01:02
První střela hostí končí v bráně.
01:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Adam Klobučar, asistoval #42 Erik Mikas (1:0).