1:2
2:1
- : -

FBC TJ TATRAN LITOVEL - FBC Cannibals Lipník 4:4
3. Karel Mikulka, 22. Karel Mikulka, 36. Daniel Půlpán, 39. Karel Mikulka - 2. Nicolas Tamborský, 21. Petr Novák, 26. David Klinkovský, 33. Jan Mádr; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Skála ? - Martin Mikeška ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1;
39:00
38:37
Timeout FBC Cannibals Lipník
38:37
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka, asistoval #44 Lukáš Lachnit (4:4).
38:37
Mikulka hattrikem vyrovnává utkání a rozveseluje hráče Playmakers Prostějov, kteří by se posunuli na třetí místo.
38:20
Vyloučen hráč #44 Lukáš Lachnit družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za blokování florbalky.
38:15
Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
35:14
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #32 Daniel Půlpán, asistoval #44 Lukáš Lachnit (3:4).
32:11
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #68 Jan Mádr, asistoval #97 Petr Novák (2:4).
26:00
26:00
25:26
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #12 David Klinkovský, asistoval #66 Marek Houb (2:3).
21:41
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka, asistoval #96 Jiří Skála (2:2).
20:56
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #97 Petr Novák z trestného střílení (1:2).
13:00
13:00
02:57
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka bez asistence (1:1).
01:20
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #88 Nicolas Tamborský, asistoval #18 Jan Šromota (0:1).