1:0
1:2
3:1
- : -
branky (asistence): 12:46 Pavla Buráňová (Petra Drápalová), 23:44 Nataly Krejčí Asfourová (Martina Horáková), 41:22 Petra Ondráčková (Lenka Šafaříková), 51:56 Nataly Krejčí Asfourová (Pavla Buráňová), 56:11 Petra Drápalová (Veronika Martincová)
branky (asistence): 32:13 Lucie Prokešová (Lucie Svobodová), 35:00 Veronika Bekeová, 44:52 Veronika Bekeová (Lucie Svobodová)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FTC Vysoké Mýto 5:3
13. Pavla Buráňová, 24. Nataly Krejčí Asfourová, 42. Petra Ondráčková, 52. Nataly Krejčí Asfourová, 57. Petra Drápalová - 33. Lucie Prokešová, 36. Veronika Bekeová, 45. Veronika Bekeová; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Vendula Nováková 23 - Tereza Ondrová 16; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas ze začátku vypadal spíš jak z o třídu nižší soutěže. Ke konci zápasu jsme se konečně dostali do tempa a rozhodli zápas. Těšíme se na zítřek a věříme, že zítra ukončíme sérii. Děkujeme divákům, rozhodčím i soupeřkám.
60:00
Komentář trenéra hostů: Celý zápas byl vyrovnaný a rozhodly pouze naše chyby. Gratulujeme soupeřkám a doufáme, že se sem v úterý vrátíme.
60:00
59:59
Počet třel ve třetí třetině: domácí - 9, hosté - 8, počet střel v utkání: domácí - 21, hosté - 26.
59:24
Aligátorky mají obrovské, ale neúspěšné šance.
59:01
Celé utkání doprovází neúnavný bubeník hostujícího týmu.
56:11
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Veronika Martincová (5:3).
56:05
Na hřišti panuje napjatá atmosféra.
53:00
Mayerové se podařilo zabránit samostatnému útoku hostující hráčky.
51:56
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Nataly Krejčí Asfourová, asistoval Pavla Buráňová (4:3).
51:42
Dnes výborně chytá gólmanka domácích Vendula Nováková.
50:34
Domácí hrají v plném počtu.
49:10
Krejčí se snažila vyvést míček dopředu.
48:34
Vyloučen hráč Eva Mayerová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
47:38
Tým hostů hraje v plném počtu.
45:38
Vyloučen hráč Lucie Svobodová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová, asistoval Lucie Svobodová (3:3).
44:52
Hosté si vytvořili tlak na straně domácích a podařilo se jim vstřelit branku.
43:54
Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:22
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Lenka Šafaříková (3:2).
37:07
Přesilovka domácích nešla na hřišti vidět.
35:07
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
35:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová bez asistence (2:2).
35:00
Skórující hráčka hostů proběhla hřištěm a úspěšně zakončila do brány Aligátorek.
33:40
Domácí naprosto vypadli ze hry.
33:00
Hostující hráčka Suchomelová přišla na hřišti o botu.
32:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Prokešová, asistoval Lucie Svobodová (2:1).
31:40
Mayerová nahrávala trenérovi za mantinelem.
29:10
Hraje se na obě strany, ale šancí moc není.
25:25
Hosté se snaží napadat rozehrávku domácích.
23:44
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Nataly Krejčí Asfourová, asistoval Martina Horáková (2:0).
22:35
Hra je od začátku druhé třetiny nahoru dolů.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: domácí - 5, hosté - 11.
17:00
Horáková zabránila gólu z volného úderu.
16:00
Hra je více nabitá, oba týmy mají hodně šancí.
14:58
Svobodová zkoušela projít mezi třemi hráčkami, ale neúspěšně
14:30
Hostující se snažili hned po obdržené brance vyrovnat, ale brankářka Vendula Nováková udržela míček a nedovolila inkasovat branku.
12:50
Domácí se dostali z tlaku a pokoušejí se ohrozit bránu hostů.
12:46
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Buráňová, asistoval Petra Drápalová (1:0).
08:50
Domácí jsou pod tlakem hostů. Hráčky předváděly spíše fotbalové zákroky než florbalové.